Oasis казино без депозит бонус

богатство на островот казино mn настан во календарот

Монтреал, КК.Јуни 11, до 2015 – Flutterclub,водечки крипто валута онлајн казино и sportsbook платформа управувана од Даблин-базирана компанија Социјални Игри Потфати Ltd oasis казино без депозит бонус. (SGV), најави лансирањето на својот нов affiliate програма во партнерство со Приходи Пристапот, клуч на рака услуги на технологијата и дигитален маркетинг услуги за iGaming индустрија. Flutterclub е нов affiliate програма има изградено со Приходите Пристап' наградуваниот филијалата на управување платформа.Креиран во 2012 година како фантазија обложување и за социјално вмрежување платформа, Flutterclub повторно беше лансиран во 2014 година како англиски и Кинески јазик крипто валута онлајн казино и sportsbook.Брендот нуди играчи повеќе од 40 казино игри, вклучувајќи baccarat, блек џек, покер, рулет и слотови, како и други опции како виртуелна horseracing и minesweeper.Лиценцирана во Ирска и еден од ретките регулирани крипто валута платформи, Flutterclub им овозможува на играчите да се врши размена на инстант депозити и повлекувања без банката вклученост.Брендот исто така вклучува и ексклузивно крипто валута игра опциите кои не се достапни за други платформи казино nur 5 евра einzahlen.
Flutterclub карактеристики примамливата играч бонуси.До 31 август 2015 година, playerswill се нудат 100% бонус на прв депозит во казино игри, како и понатамошно депозит бонуси до една Bitcoin ($225) и 8% парични средства за враќање на sportsbook загуби.Лансирањето на Flutterclub е нов affiliate програма им овозможува на филијали да се започне промовирање на брендот казино nuland ван дер valk. Flutterclub нуди филијали до 40% нето приходите споделување на играчи од itsonline казино, и до 25% нето приходите споделување на sportsbook играчи без негативни carryover.Како и со остатокот на платформа, филијалата програма ќе биде достапна и на англиски и Кинески јазик. "Ние сме среќни да започне нашиот нов партнер програмата и со нетрпение очекуваме да работиме со двете крипто валута и Фиат валути филијали сл.," рече Џон Флин, генерален Директор на Flutterclub и извршен ДИРЕКТОР на SGV."Бидејќи повторно лансирање Flutterclublast година, како целосно лиценцирана sportsbook и казино, ние работевме на нашата платформа и сега се во позиција двете финансиски и структурно да почнат да работат со водечките партнери ширум светот." На Flutterclub affiliate програма ќе бидат управувани од страна на бренд во куќата тим на филијалата на менаџерите, кои имаат долгогодишно искуство во онлајн казина и sportsbook verticals.На програмата ќе бидат управувани со користење на Приходи Пристап' платформа, која има освоено eGR B2B "Најдобри Филијалата Софтвер' награда за последните две години по ред богатство на островот казино mn настан во календарот. "Ние сме возбудени за да партнер со Flutterclub за лансирањето на својата нова affiliate програма", рече Ники Senyard, основач и извршен ДИРЕКТОР на Приходи Пристап. "Крипто валута е еден од главните новите пазарот за iGaming, и новиот Flutterclub affiliate програма ќе обезбеди онлајн казино и sportsbook соработници со важен приходи можност во овој нов простор." За повеќе информации за програмата, ве молиме контактирајте Flutterclub.За Друштвени Игри Потфати Ltd.&Flutterclub Социјални Игри Потфати Ltd богатство на островот казино mn covid вакцина. (SGV) е Ирски компанија која поседува и оперира на крипто-валута на вложување платформа Flutterclub.com.Компанијата, со седиште во Даблин, првично беше основана како фантазија обложување и за социјално вмрежување платформа во 2012 година.

Во почетокот на 2014 година, откако се согласил да главна стратешко партнерство со водечките игри инвестициски фирми во Кина и Хонг Конг, бизнис смени правецот и инкорпорирани крипто валути, како што се Bitcoin и XRP, во својот сајт.Од тогаш, Flutterclub е концентрира на подобрување на нивната платформа, градење на нивниот тим, и расте нивната светски играч база.Контакт Информации Џон Флин извршен ДИРЕКТОР на SGV и Управување Directorof Flutterclub Телефон: +353 1 2542372 е-пошта: [email protected] веб-Сајт: www.flutterclub.com Филијалата сајт: https://casino.flutterclub.com/affiliates Ваквата регистрација: https://affiliates.flutterclub.com/registration.asp Твитер: https://twitter.com/flutterclub Facebook: https://www.facebook.com/flutterclub За Приходи Пристап Приходи Пристап е технологија и дигитален маркетинг агенција сервисирање на глобалната игри на пазарот, вклучувајќи ги и традиционалните iGaming, друштвени игри, земја-базирани казина и онлајн тргување (Девизен курс, Бинарни Опции).Преку наградуваниот софтвер и партнерство-центрични пристап, Приходи Пристап обезбедува сеопфатни податоци и стратешки увид на перформанси маркетинг кампањи низ сите стекнување канали.Како дел од континуираната на софтвер и услуги, иновации, Приходи Пристап материјали заштитен рекламите технологија, мобилни следење и дигитален маркетинг услуга портфолио, вклучувајќи SEO, платени за пребарување, социјални медиуми, веб-дизајнот и содржината на маркетинг.Приходи Пристап е водечки провајдер на филијалата маркетинг услуги, проширува своите филијалата мрежа се состои над 25,000 филијали низ сите игри verticals.Приходи Пристап партнери вклучуваат: Betfred, Гала Интерактивни, Корали, Sportingbet, Небото Обложување & Игри, PMU, Jackpotjoy, Стен Џејмс, Залог Виктор, Близнак Spires, PKR и Совршенство.Неодамнешното проширување во американскиот пазар, го видел покрај тоа на Њу Џерси е Betfair Казино и Borgata Хотел Казино и Спа.Контакт Информации Приходи Пристап Притиснете Соба +1-514-849-8595 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre богатство на островот казино mn попуст код.