коцкање машини во портланд орегон

wrest точка казино вклучена мени

Оваа недела, Меѓународни Игра Технологија (IGT), го објави новиот партнерство се справи со Националната Кошаркарска Асоцијација (НБА).Компанијата е сега, првиот Б2Б спортски обложувања платформа на услуги се наоѓа во НАС да се обезбеди официјалните логоа, ознаки и податоци на НБА да казина и sportsbook на нацијата.Детали за Партнерство IGT има потпишано мулти-годишен договор со НБА и под договор, и ќе го види својот спортски обложување на клиентите им е дозволено да се користи на интелектуална сопственост на НБА.Ова ќе вклучува тим логоа, лигата логоа, и официјални податоци коцкање машини во портланд орегон.
IGT е PlayDigital Постар Заменик Претседател, Enrico Драго, го коментираше новиот договор, во која се наведува дека во партнерство со НБА и обезбедување на официјалната лигата на податоци на своите PlaySports клиенти обезбедува понатамошна валидација дека IGT е сериозен во врска со доставување на незаменлива решение за спортско обложување во сад.Драго изјави понатаму дека тој се чувствува работа со НБА ќе им помогне на клиенти на компанијата да се создаде обложување менијата кои се релевантни за спортски фанови низ целата држава.НБА Постар Заменик Претседател, Раководител на Фантазијата & Игри, Скот Kaufman-Рос, коментира за нов договор, како и во која се наведува: "Ова партнерство со IGT знаци прв пат платформа на услуги може да понуди една "надвор од кутијата' автентични НБА спортски обложувања решение за различен сет на оператори низ U коцкање машини во вичита канзас. Овој договор ќе се овозможи регионален оператори во земјата да имаат директен пристап до НБА средства да се создаде најдобар НБА гејмерски искуство за да и понатаму се вклучат нашите фанови." Одморалиште Паричникот Безготовински Решение IGT е многу зафатен потпишување нови договори како на крајот.Само пред распишување на НБА партнерство, компанијата најави тие се обезбедување на Места Светот Catskills во Њујорк со Одморалиште Паричникот безготовински решение.Новата опција ќе им овозможи на посетителите на казиното да се вчита средства за да loyalty cards (доверливи картички.Ова дава безконтактни и безбеден начин да се заврши трансакции на-сајт, како и зајакнување на целокупниот игри искуство. коцкање машини во вилмингтон nc.