Assurer la mise блек џек

она што е 11 во craps

На 15 октомври 2018: Прагматични Игра, еден од водечките провајдерите на софтвер за видео слотови и живо казино, има penned договор со водечки оператор, ComeOn.Партнерството ќе им даде на операторот на играчи пристап до целината на Прагматично Игра е познатиот портфолио, како што се последните изданија на Да Винчи Богатство и Пекинг Среќа, како и на некогаш популарните Волкот Злато.Мелиса Summerfield, Главен Комерцијален Директор на Прагматично Игра, рече: "Нашите комерцијални се постигне е да продолжите да си одат од силата на сила, и ние сме горди да се донесе нашите наслови за да ComeOn клиенти за прв пат assurer la mise блек џек. "Тие биле задоволство да се работи со, и ние со нетрпение очекуваме да на взаемно корисни односи со еден од iGaming е основно оператори." Lahcene Merzoug, извршен ДИРЕКТОР на ComeOn, рече: "Прагматичен Играат игри издвоите, изграден на цврсто дизајниран математика модели и пристап кон дизајн кој служи добро заоблени играчкото искуство asta казино ден хаг се отвори. "Ние секогаш гледам да се донесе нашите играчи на најновите и најголема iGaming содржина, и интегрирање на Прагматично Игра е наслови е голем чекор во нашата цел да се испорача на неспоредливи онлајн казино искуство." Нов договор продолжува периодот на брза експанзија за Прагматични Игра, кој го видел снабдувач партнер со домаќинот на главните оператори низ регулирани пазари, вклучувајќи Ранг Група и Casumo.Откако неодамна стекнување на Екстремни Живеат Игри, Прагматични Игра има, исто така, влезе во живо казино вертикална да понатаму да ги подобрат своите проширување производ портфолио на видео слотови, scratchcards и бинго.За повеќе информации на оваа порака, или да се организира едно интервју, ве молиме контактирајте со Том Луис, на Плоштадот во Воздух на 020 3586 8257 или [email protected] За Прагматични Игра Прагматични Игра е една од водечките мулти-производ содржината на услуги на iGaming индустрија, нудејќи иновативни, регулирани и мобилни фокусирани на игри производи.Нашата страст за премиум забава е неспоредливи.Ние се стремиме да се создаде најмногу ангажирање, сугестивна искуства за сите наши клиенти цела низа на verticals, вклучувајќи слотови, во живо казино, бинго и други игри.Прагматични Играат Игри Библиотека содржи единствен во куќата содржина се состои од над 100 докажано слот за игри, поддршка на 26 јазици и во сите големи валути.Ние имаме нашата широка експертиза за да се осигура дека секој високо-квалитетни игра развиена во нашата студија претставува нашата мантрата на иновации и посветеност.За повеќе информации ве молиме посетете ја https://pragmaticplay.com/ за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre asta казино spui ден хаг.