бесплатни онлајн слотови без регистрација или преземете

онлајн казино без депозит слободни пари

Извештаи на нов Cambodian казино заеднички потфат со Малезија врски нудат повеќе прашања отколку одговори.Во текот на викендот, Малезија медиум Ѕвезда објави дека на компјутерски хард диск фирма MQ Технологија Bhd беше teaming со ентитет познат како Cambodian Летувалишта и Забава Co Ltd (CRE) на $30m хотели, казино и тематски парк проект во Banteay Chakrey во Плен Veng Провинција, на Камбоџа е југоисточна граница со Виетнам.Ѕвездата е извор тврди дека CRE во сопственост на земјиштето на кое предложениот проект ќе биде изградена бесплатни онлајн слотови без регистрација или преземете. CRE, исто така, има "сестринска фирма која има казино лиценца да работи на оваа земја." Проблемот е, предлог-сајт е околу 100 километри од Камбоџа е капитал Phnom Penh, дома да NagaCorp предводник на имотот NagaWorld бесплатни онлајн слотови без депозит. NagaCorp договорот со владата осигурува ексклузивност на казино работење во рамките 200km на Phnom Penh до 2035 година бесплатни онлајн слотови без регистрирате или даунлоадирања. Ѕвездата извештајот сугерира дека заедничкиот потфат на MQ Технологија и CRE ќе бара локални казино оператор за да управувате со нови имотот игри операции.Трудот е извор одби да одредите дали NagaCorp биле замолени да учествуваат во заедничкиот потфат.Во понеделник, на Phnom Penh Пост поврзани CRE со Cambodian игри фирма "ФОЛКСВАГЕН" Победи Стопанства, подружница на Малезија кооперација Век Династија, која делува на локално CamLoto лотарија бизнис онлајн казино без депозит слободни пари. CRE е трговски регистар документи листа "ФОЛКСВАГЕН" Победи COO Мајкл Хо како контакт.Но Век Династија претседател Стенли Gooh Teik Keng, изјави Cambodian медиум дека ниту "ФОЛКСВАГЕН" Победи, CamLoto ниту Век Династија "имаат каква било вмешаност со MQ Технологија за да се изгради казино дека јас сум свесен за тоа." Cambodian министерство за финансии и заменик директор Ros Phirun, сигурен извор на нацијата гејминг индустријата, рече дека неговата канцеларија допрва треба да добијат сите игри лиценца апликации појавување на здружниот потфат опис.Сепак, Phirun предложи казино може да биде изградена во Плен Veng толку долго како што не беше во главниот град на провинцијата и беше наменета да се грижиме за Виетнамски коцкари.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre онлајн казино без депозит слободен врти 2021.