ресторани во близина на ѕвезда казино сиднеј

кралската аце казино слободен врти кодот

Сега доаѓа лесно дел.Трансформирањето на Стаорец Пакет-ера Сахара во луксузни-бутик SLS Лас Вегас може да биде менаџирање аспект на овој процес започна од Лос Анџелес-базирани SBE Забава во 2007 година ресторани во близина на ѕвезда казино сиднеј. Gensler Архитекти е надгледување на реновирање заедно со дизајнерот Philippe Starck ресторани во близина на центарот на вниманието 29 казино. SBE и Stockbridge обезбедени последните парчиња од $415 милиони евра во финансирање на потребни за да се конвертира стареење зграда во SLS Лас Вегас во февруари.Почетна $300 милиони бил одгледан во април 2012 кралската аце казино слободен врти.

Oseland рече дека идејата е да се задржи физичко областа на поранешниот Сахара е јавна површина, но менување на оригиналниот изглед кралската аце казино слободен врти кодот. "Знаевме дека тие беа во потрага," Oseland рече на компанијата, која работи хотел-казина и во светот вклучително и Установи Светски брендови во Сингапур и на Њујорк Сити Аквадукт тркачката патека кралската аце казино слободни без депозит бонус кодови. "Коски на зградата остане на истото место, но сите тие доби проширена и продолжи," Oseland рече.Сега за сега, SLS е во потрага на дополнителни опции за ноќен живот.На "голема кутија" ноќен клуб се наоѓа во внатрешноста на имотот што ќе има на сцената доволно голем за популарни изведувачи. "Овие момци дојдоа и направи добра работа prescreening сајтот." SBE Забава имаа речиси две години за да се оцени секој детал од поранешна Сахара по затворање на хотелот-казино во Мај 2011 џејк е 58 казино њујорк.