казино оператор е измислен

најблиску казино да fenton mo

Добавувачот да се интегрираат целата игра портфолио со операторот на planetwin365 бренд февруари 2017 – Квалитет на слотови и маса игри на услуги Habanero зацврсти својата одржи на Европскиот пазар по потпишување на договор за снабдување со својот целосен пакет на игри за да SKS365, кој работи во успешна planetwin365 обложување и игри бренд.Според договорот, Habanero ќе го направи својот каталог на слотови, маса игри и видео покер наслови на располагање на Австро-Maltese оператор, дозволувајќи им на играчите да пристапите блокбастер HTML5 наслови како што се Jugglenaut, Fenghuang, Римската Империја, и во нејзината неодамна започна Оган Петел казино оператор е измислен. Habanero игри се нудат преку сопствена платформа, и се ставени на располагање на пониска стапка од повеќето од нивните конкуренти.Нивните игри нудат одлична е, извонредно soundtracks, и интелигентни математички да се задржи игра возбуден и ангажиран.Даниел Долго, Раководител на Продажбата на Habanero, рече дека договорот претставува дел од фирмата планира да расте своите стапало во Европа во текот на годината и да го стави својот игри пред повеќе играчи од кога било досега.Тој додаде: "SKS365 е преземање на пазарот од страна на бура, па тоа е одлична можност за нас да работат заедно на таков успешен оператор.Имаме некои навистина иновативен теми и функции во гасоводот, и не можам да дочекам да ги споделите со играчите на planetwin365." Даниела Lanzolla, Раководител на Игри на SKS365, рече: "Habanero развива некои од најпознатите уникатни и интересни игри на пазарот, па нивната содржина, го прави за голем дополнување на нашето портфолио.Тие се ни помага да се издвоите од толпата, и им понудиме на нашите играчи нешто различно" најблиску казино да fergus паѓа mn. Habanero прошири своето истражување во двете Западна и Источна Европа, досега оваа година, има, исто така, потпиша договор со рускиот оператор 1XBet во јануари најблиску казино да flagstaff az.

Habanero е сеопфатна игри портфолио сега има над 70 видео слотови звања, шест маса игри, и 10 видео покер наслови, кои се интегрирани во над 35 оператори и агрегатори и достапна на 20 јазици, вклучувајќи дванаесет Европски и седум Азија оние.За повеќе информации на оваа притиснете ве молиме контактирајте Плоштадот во Воздух на 0203 586 8272 или [email protected] За Habanero Habanero е снабдувач на квалитетот на слотови и маса игри за онлајн и земјиште-врз основа казино индустрии.Домаќин на Habanero сопствената платформа и се ставени на располагање на пониска стапка отколку многу од своите конкуренти, овие игри се прилагодени на најширокиот можен спектар на уреди, овозможувајќи им на оператори во повеќе територии да се зголеми своите приходи.Купени од страна на група на Европските инвеститори во 2012 година, компанијата сега може да се пофали домаќин на квалификувани дизајнери, програмери и математичари.Неговиот менаџерски тим има повеќе од четири децении' вредно искуство во вложување и игри.За повеќе информации, ве молиме контактирајте [email protected] или Раководител на Продажба, Даниел Долго, на [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најблиску казино да fenton mo.