нео гео mvs 2 слот упатство

како е решено во blackjack

Лас Вегас-базирани GameCo ДОО ќе започне со дистрибуција на вештина-базирани видео-игра коцкање уреди во Невада откако повторно отворање на казината.Компанијата изјави во вторник дека нејзините шест месец пробен период во кој две игри, "Nothin' но, на Нето-2" и "All-Star Карики," игра На Linq Хотел, на MGM Grand и Парк MGM во Лас Вегас и на Атлантис и во Рено успеал.На Невада Игри Комисија даде едногласна согласност на нова платформа минатата недела нео гео mvs 2 слот упатство. GameCo претходно понудените игри во 20 локации во племенски казина во Калифорнија, Оклахома и Конектикат и на деловен простор во Мисисипи.Одобрување во Невада и овозможува на компанијата на пазарот и се дистрибуираат во Северна Америка е најголемиот казино пазарот, Лас Вегас како е решено во покер тексас. "Ние сме возбудени за да се заврши нашата област судењето, и ова е голем чекор за подигнување на таков високо регулирана индустрија", рече Blaine Graboyes, ко-основач и извршен ДИРЕКТОР на GameCo како што може да победи покер. "Ние ја цениме поддршката на нашите судење партнери и Невада Игри Одбор за Контрола." "Nothin' но, на Нето-2" и "All-Star Карики" се кошарка игри во кои играчот без генерализирање на видео екран и е награден за бројот на успешни обиди во одредена временска рамка.Игри може да се игра со еден играчи или во мултиплеер игри на формати на датотеки.Куќата секогаш се одржува процент на работ на игри.Со полето за судење заврши, GameCo се планира да се донесе нова игри да казина во Невада, вклучувајќи ја и компанијата претстојните "Слатка Место Голф" и "Дестинација Tiki, Натпревар 3 Slots Игра." Дополнителни претстојните VGM наслови вклучуваат "Стив Aoki е Неонски Сон Ритам Runner" и "Star Trek: Voyager." GameCo, исто така, планира да го објави првиот од својот вид мултиплеер арена, која ќе донесе нови општествени искуство да казино кат со машини им овозможува на луѓето да се игра од глава до глава или во esports-стил турнири како е решено во blackjack.

Graboyes рече областа судење поддржани на компанијата верување дека нови и различни игри резонираат со помладите илјадагодишната казино публиката и може да се monetized.Тој рече дека повеќе од 80 проценти од GameCo е монета-во трошењето дојде од илјадагодишната и Генерација X играчи, во споредба со околу 20 проценти, за традиционалната слот машини.Компанијата, исто така, утврди дека GameCo реализирани 12 проценти или повеќе uncarded се игра од друга вештина игри или слот машини, укажува на еден нов играч, а нови пари. вози казино свети пјер де chandieu.