колку е infinix забелешка 7 во слотот

geant казино клермон феран телевизија

Американската Dustin Џонсон го пропушти сечете во неговиот последните два турнири на PGA Tour.Колеги Американски Јордан Spieth доаѓа надвор победи во Патници Првенство.Двете Џонсон и Spieth врвот на обложување на одборот за 146th Британски Отворени +1400 ко-фаворити во Кралската Birkdale Голф Клуб.Шансите учтивост на OddsShark.com Отворено Првенство добива во тек на четврток во Southport, Англија.Џонсон и Spieth и двата се во потрага по својата прва победа во Големи, со бранителот на титулата Хенрик Stenson на Шведска поставување на рекорд минатата година со пукање 20-под par.Џонсон е најдобро заврши во Британскиот Отворено беше една вратоврска за вториот со Американските Фил Mickelson во 2011 година, додека Spieth врзани за четвртиот во 2015 година. Mickelson освои две години подоцна. Stenson и Mickelson се две интригантна кандидати да се разгледа, иако ниту еден од нив се игра и сега колку е infinix забелешка 7 во слотот. Stenson е на листата на +2500 по исчезнатите намалување во четири од неговите последни пет турнири оваа сезона.На 41-годишниот се уште е во потрага за својот прв победи на PGA Tour оваа година, со две Топ-10 завршува, последниот доаѓа назад во Март.Во меѓувреме, Mickelson е +4000 и исто така се случува за својата прва победа на 2017. За разлика од Џонсон, Spieth и Stenson иако, "Lefty" има направено намали во секој tourney.Постојат неколку други големи имиња што може да биде достоен за обложување на следниве Џонсон и Spieth и пред Stenson и Mickelson.Американската Rickie Фаулер и Шпанецот Jon Rahm се ко-трета избори да победи на Британскиот Отворена +1600 проследено со друг Шпанецот во Sergio Garcia на +1800. Како Џонсон, Rahm има пропуштени намалување во неговата последна два турнири, додека Фаулер се наоѓа во Топ 5 во неговите три изминатите четири колку е infinix забелешка 7 во слот нигерија. Garcia не заврши во Топ 10 во четири турнири од освојувањето на Мајстори во април.Уште еден играч на голф за да се види е Ирец Rory McIlroy, кој ја освои Британската се Отвори во 2014 година geant казино клермон феран ouvert dimanche. McIlroy е во следната група на кандидати, заедно со Џастин се Зголеми и Hideki Matsuyama на +2000 секој.28-годишниот нема играно и во последно време во неговата последна три турнири, но тој се поставил во Топ 10 во секој од неговите претходни четири.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre geant казино клермон феран телевизија.