кој е сопственик на нови живо казино во филаделфија

situs покер на интернет депозит 10rb

Софтвер провајдер iSoftbet и B2B платформа на услуги Gamingtec влегле во стратешки договор за да се обезбеди поголем избор на производи за индустријата кој е сопственик на нови живо казино во филаделфија. Gamingtec меѓународна казино партнери ќе бидат обезбедени со iSoftbet е HTML5 и Flash содржина, Вклучувајќи наслови како "Platoon Wild', '24' и iSoftbet е најновиот начин на нудење 'Slammin7s'.Овој потег ќе се прошири iSoftbet присуство во уште повеќе регулирани пазари.Мајкл Probert, раководител на развој на бизнисот во iSoftBet, коментираше: "Ние имаме огромно портфолио на игри уверение за регулирани пазари, вклучувајќи Шпанија, Данска, велика БРИТАНИЈА и Италија, и овој договор со Gamingtec ќе ни помогнете да ги зголемиме нашите играч база понатаму.Ние сме многу среќни да имаат Gamingtec како една од нашите партнери и со нетрпение очекуваме да работиме со нив." "iSoftBet е одличен партнер за подобрување на Gamingtec е производ портфолио.Висок квалитет на игри од iSoftBet несомнено ќе се зголеми нашата жалба на Б2Б на пазарот, како и обезбедување на нови приходи за постоечките клиенти," Gamingtec генерален директор Sapar Karyagdyyey додаде. кој е сопственик на повеќето покер машини во австралија.