островот видите казино и да се впуштат gulfport ms

lagu рулет aku jatuh cinta lirik

Октомври 8, 2018 (Лас Вегас, NV) – GeoComply е задоволство да објавиме дека тие се крена $50К за Make-A-Wish Јужниот дел на Невада од индустријата за игри настан на неделата вечер, пред да годишниот G2E конференцијата во Лас Вегас.Настанот беше организирана во резиденцијата на добро почитуван филантроп Дијана Bennett и вклучени гејминг индустријата директори од целиот свет.Средствата кои беа собрани од страна на GeoComply е партнери (Worldpay Игри, СЕКРЕТАР Дигитални, Sightline Плаќања, Петти Трета Банка и GameSecure), како и преку индивидуални донации од гостите на настанот островот видите казино и да се впуштат gulfport ms.
"Јужниот дел на Невада е неверојатно здрава место за двете GeoComply и моето семејство", рече Ана Sainsbury, Основач и Претседател на GeoComply lagu рулет aku jatuh cinta преземете. "Во текот на последните 6 години видовме и нашето семејство и бизнис расте и ние и понатаму сме многу благодарни за сè Невада има направено за нас.Преку овој прибирање на средства, ние сакавме да им даде нешто назад кон заедницата која, како индустрија, ни даде толку многу.Ние сме возбудени да се работи со Make-A-Wish Јужниот дел на Невада и преку оваа донација, се надевам да се направи желби се обистини за многу деца." За GeoComply GeoComply е глобален лидер во геолокација технологија.Од лансирање во 2011 година, GeoComply е брзо да стане iGaming индустрија е доверлив решение за сигурен, безбеден и точни геолокациски услуги lagu рулет aku jatuh cinta караоке.
GeoComply во моментов поддржува регулирани онлајн казино, покер, спортско обложување, лото, ADW, и DFS оператори во 42 НАС држави за да се обезбеди усогласеност со државните и федералните регулативи.За повеќе информации, ве молиме посетете GeoComply.com.Медиумите Контакт: Ана Sainsbury, Претседател, GeoComply [email protected] За Make-A-Wish Јужниот дел на Невада Make-A-Wish дотации животот се менува желби за деца со критични болести.Според 2011 U lagu рулет aku jatuh cinta lirik. студија на сакате влијание, повеќето здравствени професионалци анкетираните веруваат желба-се-точно има позитивни влијанија врз здравјето на децата.Децата велат дека сака да им даде обновени сила да се бори против болеста, и нивните родители велат дека овие искуства помогне за зајакнување на целото семејство она што на времето не испорака слотови станат достапни исланд. Make-A-Wish Јужниот дел на Невада е дел од една од светските водечки децата добротворни организации, на издржување на деца кои живеат во Кларк, Нај, Линколн и Есмералда Окрузи.Со помош на благороден донатори и повеќе од 400 волонтери, Make-A-Wish Јужниот дел на Невада има дадено повеќе од 1900 желби од своето основање во 1996 година. Посета Make-A-Wish на snv.сакаат.org.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.