што се закажување слотови во google календар

покер чип вредности 4 бои

ONE: ТРАЈНИ ВОИНИ вклучени осум Малезија ММА ѕвезди во одбрана на нивниот дом трева пред преполна толпата навива за нив.Во главниот настан, Малезија-Киви сензација Ev "Д што се закажување слотови во google календар. Т." Тинг на Малезија и "Немилосрдната" Роб Lisita на Австралија целосно исцрпена едни од други ресурси во исцрпувачки три круг лесни рунда.Во екранот на чиста волја, двајца воини постојано се означени едни со други со катастрофални удари кои ќе се намали и заврши помалку од мажите.Секоја минута на акција чуваат толпата на работ на своите места.На крајот, Тинг едноставно имаше повеќе во резервоарот, заработувајќи едногласна одлука од страна на outlasting Lisita кој беше целосно поразен, но остана unbowed.По рунда, Тинг зеде шансата да им се заблагодарам на навивачите во присуство и повика за титула шут покер чип вредности 5 бои. Mizuno од друга страна постигна постојано со високо прецизни колената на телото.Кон крајот на рунда, Galvao беше во можност да слета неколку takedowns кој судиите се смета за доволно да награда него победа.Малезија flyweight сензација Gianni Subba по пат на Бали ММА во Бали, Индонезија победија на забавни перформанси од enigmatic counterpuncher Yago Bryan на Рио де Жанеиро, Бразил.На 23-годишниот Subba вработени тактички gameplan, работи со својот долг домет за да се задржи Bryan на крајот на својот клоци сите се борат долго.Најголемата оружје за Брајан беше директно десната рака на која тој му ја фрли зад шанкот левата намушквам, но Subba дојде добро подготвени за борба и знаеше дека тој мораше да се држат настрана од Брајан е измамничка сила.Сите тројца судии постигна рунда во корист на Subba кој го зеде дома едногласна одлука победа по три круга.Во најдобра форма на својата кариера, Малезија welterweight можноста Agilan "Алигатор" Тани го продолжи својот победи редеа шест и се чуваат неговите unblemished рекорд непроменети со методички победа над Филипини Trestle Тен.Тани доминираше на се бори од почеток до крај, успешно полагање Тен на земјата каде тој работеше да се заврши со брилијантен транзиции.По преземањето на Тен е назад, Тани лизна неговата рака под Филипински вратот и го гмечи, додека неговиот противник прислушувани надвор.Малезија е Кијану Subba преку Бали, Индонезија се вратил во својот победнички начини со спектакуларна победа над Пакистан е Waqar Umar.На 22-годишниот демонстрирани неговиот добро познат впечатлива моќ, со борбата да се Umar кој изгледаше да ги преземат работите на земјата.По Umar фатени пропуштениот удар од Subba, тој се користи моментум за да се добие Малезија перспектива на мат покер чип вредности 3 бои.

Т." Тинг излезе победник над Австралискиот stalwart "Немилосрдната" Роб Lisita да победи со едногласна одлука во исцрпувачки лесен натпревар.Посетете ја официјалната ONE: ТРАЈНИ ВОИНИ фото галерија со кликнување: https://www.dropbox.com/sh/h8ehqrhlhdad0aq/AADe8r0Ua-dWv4FmAHM8mAo4a?dl=0 Во една акција спакувани главниот настан рунда во ЕДНО: ТРАЈНИ ВОИНИ, Ev "Д покер чип вредности 4 бои. Osenio и Осман потроши нема време впечатлива и веднаш отиде во clinch штом бел звучеше.Две пржени постојано на мат, тргување позиции во бројни прилики, додека Osenio фатени Осман во Гилотина Задави на сила допрете.Во судирот на ветеран middleweights, Жилберто Galvao од Бразил направи успешен Првенство деби со едногласна одлука победа над мали Јапонски ММА борец Tatsuya Mizuno по три исцрпувачки рунди како да добиете вип дијамант казино.