моли

" што е таа прави сега

Отворена Комори Bay надвор од Сиетл, сосема различен предмет setup (линкови стил) од Shinnecock.Бранителот на титулата Брукс Koepka е исто така +3300 моли. Ниту Spieth ниту Џонсон имаат освоено тоа.Бранителот на титулата Џастин Томас е +1600 на ла princesa del покер pelicula. McIlroy, исто така, победи на PGA во 2012 година.
Spieth освои минатата година Британски се Отвори во Кралската Birkdale и McIlroy не пред три години во ендрјус.Конечно, PGA Првенство е 9-12 август во Bellerive Земја Клуб надвор Св моли блум е покер. Луј.Тоа е прв пат курсот беше домаќин на настанот од 1992 година кога Ник Цена победи во 6 под.Запознавање на 2009 година, McIlroy (2014) е единствениот играч кој веќе имаше големи претходно да победи на PGA Првенство. Французинот Жан ван де Velde влезе во финалната рунда со пет-shot доведе и само е потребно двојно bogey на 72-то дупка за да победи на Claret Југ.Ван де Velde направени трокреветни и ќе бидат принудени во плејофот со Џастин Леонард и Павле Lawrie, со Lawrie победа и покрај почнувајќи финалната рунда 10 снимки назад.Ван де Velde никогаш не би се добие големи " што е таа прави сега. Spieth, McIlroy и Dustin Џонсон се сите +1000 таму моли блум е покер е вистинска приказна. Ова ќе биде последен пат на PGA Првенство ќе се одржи во август.Тоа е се пресели во Мај следната година.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино игри во лима. Отворена, Британски Отворен и PGA Првенство.Ние може да не ви ветувам кој ќе победи било која од овие настани, но тоа може да биде мудро да се облог за играч кој никогаш се нема освоено голем порано.Шансите учтивост на OddsShark.com тоа е затоа Што кога Американските Патрик Полињата за освои Мајстори во април, тој стана деветтиот прв пат големи победник во изминатите 10 вкупно.Што датира од 2015 PGA Првенство.Пред тоа, шест од последните седум главни победници биле повторување на шампионите.Во U перу. Отворена ќе биде дали Фил Mickelson ќе победи само голема што има бегаат од него во Салата на Славните кариера казино игри во лима. Отворена.Јордан Spieth е +900 омилени.Тој имаше 10 години, кога во 2004 година U казино игри во чиле.