топ 10 најдобри слот за примачи во мак

groupe казино jean charles naouri

Јоханесбург, (2 Март 2016 Година) – Eventus-International, основно независни глобални настани компанија specialising во игри конференции и изложби, денес го најави пуштањето во функција на КАЗИНО МАРКЕТИНГ ФОРУМ во август оваа година на Цареви Палата во Јоханесбург, Јужна Африка.Земајќи место 23 – 25 август, ФОРУМОТ беше специјално креиран и дизајниран да ги инспирира и опремување на казино на пазарот и водачи со нови идеи и нов пристап за нивните предизвици и за да се олесни соработката со некои од најпаметните умови во областа.Денес е маркетинг професионални се соочува со бран на маркетинг и дигитални иновации, кои се длабоко промена на маркетинг пејзаж.Тие се потребни за да одговорат брзо за да остане пред дигитални трендови додека традиционалните маркетинг структури се протегаат да управуваат и да се прилагодат.Примена на нивната трговија во рамките на жив, брза и често променливи игри на животната средина, улогата на продажби станува важно да се има да се рамо огромната задача на влијаат на речиси секоја функција во казино сопственост, и пошироко топ 10 најдобри слот за примачи во мак. "Отворањето на ФОРУМОТ оваа година е особено важно", рече Yudi Soetjiptadi, Проект-Директор на Eventus-International groupe казино ile де ла повторно обединување.
"Казино на пазарот имаат огромна задача во одржување на чекор со сите нови дигитални и маркетинг иновации и развој, а во исто време врши во економска средина, кои едноставно не си дозволи голема маркетинг буџети и одделенија.И тие треба да се изврши.Доставување на исклучителни резултати во коишто директно се влијае на дното линија на казино имотот е дел и парцела зошто тие се назначени." На ФОРУМОТ ќе engross публиката на маркетинг професионалци и лидери во сите аспекти на дигитални иновации и напредок, додека во исто време invigorating на круцијалната улога на традиционалните платформи.Од казино промоции на бренд стратегија, биг податоци и длабоко се нурне analytics, да филијалата маркетинг, содржината стратегии, маркетинг автоматизација, мобилни и програмски револуција – и привлекување на millennials, делегатите ќе научат што трендови, алатки и стратегии кои се потребни за да се совладаат својот занает и да изврши беспрекорно.ФОРУМОТ формат е интерактивна и се фокусираше на отклучување на колективното знаење на публиката преку звучник сесии, панел дискусии, работилници и на Светски Кафе.Поставата на говорниците ќе бидат индустрија најамбициозниот и напред мислители.ЗА EVENTUS-МЕЃУНАРОДНИ Eventus-International) е независна глобалниот настан за производство на компанија која е специјализирана во игри конференции и изложби.Со седиште во Хонг Конг и Јужна Африка, ние се гордееме на тоа што се поврзани со најдобар софтвер и технологија компании, сопствениците и операторите, игри и платформа на услуги, плаќање решение провајдери, регулатори, адвокати во игри на сектор.Ние поврзување на бизниси за да се воспостави нови контакти и договори преку нашите фокусирани на содржини led настани и динамичен изложби.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre groupe казино седиште на адреса.