коцкање во 18 во флорида

мал табела на рулет се прелива осветлена

Следната генерација на казино и sportsbook Bethard стана најновата оператор за да стартувате некоја ексклузивна виртуелен казино со NetEnt.Прилагодено-изградена виртуелен казино производ одразува Bethard е храбар и иновативни стил.Во казино, Следното Ниво во Живо, играчи може да се движи помеѓу три прекрасни надворешни средини (подводни, вулкан и простор), во зависност од акцијата на две блек џек и една рулет маси.Исто така постои и посебен спортски рулет маса, која покажува играчи довод на телевизија фудбалски резултати.Овој нов заеднички вложувања помеѓу Bethard и NetEnt покажува голем потенцијал на NetEnt Телевизија е заштитен живо казино технологија.

NetEnt е ексклузивни виртуелна казина се заеднички продукции со партнерот казина, овозможувајќи и брендови да се целосно искористување на нивниот идентитет коцкање во 18 во флорида. NetEnt е ексклузивни виртуелна казина генерира виртуелна мулти-табела на животната средина.Играчите да уживаат супериорен UX благодарение на мноштво на камерата позиции, кои, исто така, обезбеди видливост на други табели.На виртуелен казино од NetEnt го прави лесен за играчи до промена игри и табели, без да се вратите на лоби мал табела на рулет conforama. Henrik Fagerlund, Главен Производ Директор на NetEnt, рече: "Bethard е супер-амбициозни бренд со агресивни раст планови да се совпаѓаат.Со Следното Ниво во Живо, ние треба заеднички да се создаде уникатна живо казино искуство кое совршено се вклопува во нивната личност и е загарантирана да се зголеми ангажманот." Bjørnar Heggernes, Казино Менаџер на Bethard, рече. "Следното Ниво Живеат ни овозможува да имаме невиден ниво на производ сопственост и контрола и резултатот е живо казино што е 100 проценти Bethard.Оваа автентичноста значи дека играчите се добива вистинската и незаменлив Bethard искуство – ние сме сигурни дека нашите играчи ќе ви се допаѓа." Bethard се приклучува на Г-дин Зелена, Unibet и Нинџа Казино како оператори со ексклузивен виртуелен казино од NetEnt.За дополнителни информации ве молиме контактирајте: [email protected] NetEnt AB (publ) е една од водечките дигитална забава компанија, обезбедување на премиум игри решенија за најуспешните онлајн казино оператори.Посета www.games.netent.com за да се обиде нашите игри.Од своето основање во 1996 година, NetEnt е вистински пионер во возење на пазарот со возбудливи игри напојува од страна на нивните врвни платформа.Со иновации во својата суштина, NetEnt се посветени на помагање на клиентите да останете пред конкуренцијата. NetEnt е на листата на Nasdaq Стокхолм (НЕТО-B), вработува 900 луѓе и има канцеларии во Стокхолм, Малта, Киев, Гетеборг, Њу Џерси, Краков и на Гибралтар мал рулет се прелива velo 20 pouces. Bethard Група е повеќеслојна група нудат разни iGaming поврзани услуги, вклучително и онлајн казино, спортско обложување, бела етикета услуги и игри платформа услуги.Тоа е оперативен под Maltese, велика БРИТАНИЈА и данска лиценца, со апликации очекување за германски, шведски и Ирски лиценци.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre мал табела на рулет се прелива осветлена.