сан мануел казино ниво поени

60 минути вечерва круна казино

Bodog88 е давање на своите покер играчи можност победи седиште на најголемиот турнир во Азија.И тие тоа го прават без никаков трошок на играчите.Дека е во право, тоа е бесплатно.С-Р-Е-Д сан мануел казино ниво поени. Возбудени уште?Онлајн покер компанија ќе биде спонзорирање на freeroll утре, јули 4, со победникот добива еднаш во-а-живот можност да седат со некои од најдобрите покер играчи во светот во Азија Покер Турнеја Macau Главниот Настан на крајот од јули.На $6,500 пакет ќе се состои од целосна Главниот Настан турнир buy-in од $3,300, осум ноќевање во Галаксијата Macau Хотел, $1,520 во трошењето на парите, и последно, но сигурно не и најмалку важно, Bodog грабеж торба.Турнирот ќе започне на 4 јули во 9:30 часот (GMT +8).На турнирот има минимум пет играчи, што значи дека нешто помалку ќе значи откажување на турнирот.Покрај тоа, само еден играч со единствена IP адреса и сметка детали ќе им биде дозволено да влезат.И во случај да ви се случи да, всушност победи на турнирот, ви се случува да треба да се регистрирате Играч Договор и носат Bodog опрема кога си играат на турнирот.Звучи како сладок договор за нас.Азија Покер Турнеја Macau Главниот Настан стана еден од најпопуларните турнири во Азија.Од своето деби во 2008 година, турнирот го привлече некои од најдобрите покер играчи во светот, вклучувајќи ги и Phil Ivey, Џони Чан, Том Dwan, Џон Juanda, и JC Tran.Исто така, тоа е произведено некои прилично доста голем садови – Zhang Дан Peng на Кина освои 2010 година Главниот Настан, крадење кул HKD$ 1.678 милиони ($216,372) – оној кој има направено се сврте на турнирот во акција спакувани спектакл на покер wits и вештина.Сега, Bodog88 нуди можност не само да седат со аргументи во една од Азија најголемите турнири, но се натпреваруваат против нив за сите џамлии.Сите што треба да направите е да се приклучат на специјални ПРЕПОРАКИ на Макао freeroll утре.Победи на тоа и да си оди на најголемиот светски коцкање пазарот да играте против најдобрите од најдобрите.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre сан мануел казино недела слот турнир.