казино del sol борба ноќ

што треба да знаете за онлајн коцкањето

Монтреал, КК.Октомври 2016 – Приходи Пристап, на iGaming фокусирани на маркетинг-технологија на компанијата и дел од Paysafe Група, најави дека компанијата ќе бидат присутни и учество во панел дискусија на EiG Експо и излагање на Берлинскиот Филијалата на Конференцијата, што се одржува во Берлин, Германија, од 18-ти до 20-ти октомври 2016 година и од 20-ти до 23-ти октомври 2016 година, соодветно.Приходи Пристап до Заменик Претседателот на Стратегија & Операции Sarafina Wolde Гаврил, Раководител на Филијалата на Услуги Ален Petrilli и други компанија директори ќе бидат присутни на EiG Експо.Тимот на конференцијата, што се одржува во Берлин Арена Хале, ќе биде изложен на компанијата multi-channel следење и analytics филијалата платформа, како и неговото рекламите алатка и мобилен стан-следење решение.Приходите Пристап тим на EiG, исто така, ќе се разговара на компанијата целиот спектар на маркетинг-услугите.Овие вклучуваат: affiliate програма менаџмент, медиуми купува, маркетинг ревизии, содржината маркетинг, МЕРЕЊЕ и веб дизајн.На 20-ти октомври, Petrilli ќе учествува на панел дискусија, 'Градење на Односи'.Што се одвиваат во 12:00 часот напладне во Мисијата Контрола Театар, на панел, кој исто така, ќе има GameOn Филијали ко-основач Том Galanis и Ihre Консалтинг извршен ДИРЕКТОР на Едвард Ihre, ќе дискутираат за клучни прашања влијае на односите помеѓу iGaming оператори и соработници. Wolde Гаврил и Petrilli, исто така, ќе присуствува на Берлинскиот Филијалата Конференција (BAC) во Берлин Messe, каде Приходи Пристап ќе пројави во Кабина F70. На BAC, Wolde Гаврил и Petrilli ќе биде придружуван од Заменик-Претседателот на Развој на Бизнис и Маркетинг Ли-Ен Џонстон и други директори на компанијата.Тимот ќе биде изложен на компанијата платформа, успеа филијали програми и филијалата мрежа за да iGaming филијали и оператори.Соработници кои ја посетуваат Приходи Пристап' BAC говорница ќе имаат можност да внесете извлекување спонзорирана од компанија партнери BetOlimp и Olybet.Награди вклучуваат DJI Фантом 3 Стандард Летало со 2.7 К Камера казино del sol борба ноќ. "EiG и BAC се меѓу клучните настани во Европската конференција календар за iGaming и филијалата маркетинг индустрии, па ние сме среќни да се уште еднаш да имате на присуство на двата настани", рече Sarafina Wolde Гаврил, Потпретседател на Стратегија & Операции на Приходи Пристап казино del sol настани tucson. "Како и средба со индустријата колеги и врсници, на две конференции се одлични места за размена на идеи и учат најновите трендови кои влијаат на нашата индустрија за раст и еволуција." За да закажете состанок со Приходите Пристап тим во Берлин, ве молиме контактирајте Приходи Пристап.За Приходи Пристап Основана во 2002 година, Приходите Пристап е технологија на компанијата, филијалата мрежа и дигитална маркетинг агенција, сервисирање на глобалната игри на пазарот, вклучувајќи регулирани iGaming, друштвени игри, земја-базирани онлајн казина и финансиски тргување (девизен курс, бинарни опции).Преку своите наградуваниот маркетинг софтвер и партнерство-центрични пристап, Приходи Пристап обезбедува сеопфатни податоци и стратешки увид на маркетинг кампањи низ сите дигитални и офлајн канали.Во септември 2016 година, Приходите Пристап беше купена од страна на Paysafe Група, компанијата зад дигитални паричници брендови NETELLER и Skrill.Приходи Пристап е да се соработува со над 300 игри брендови во светот.Овие вклучуваат: Betfred, Гала Интерактивни, Корали, Sportingbet, Небото Обложување & Игри, PMU, Jackpotjoy, Стен Џејмс, Залог Виктор, TwinSpires, Цезар Интерактивни, PKR и Совршенство.Контакт Информации Ли-Ен Johnstone Потпретседател на Развој на Бизнисот и Маркетинг Приходи Пристап +1-514-849-8595 е-пошта: [email protected] веб-Сајт: https://incomeaccess.com За Paysafe Paysafe обезбедува дигитална плаќања и трансакции поврзани со решенија за бизнисите и потрошувачите ширум светот. Paysafe е редефинирање на плаќања преку овозможување брз, лесен и безбеден начин да платат пред да се исплати сега и да платат подоцна преку своите дигитални паричници, припејд решение, обработка на уплатата и издавање на картичка, и стекнување на производи и услуги.Ние веруваме дека на секоја точка на секои плаќање треба да бидат релевантни, едноставна и сигурна.Со две децении искуство, Paysafe е доверлив од трговци, како и од страна на потрошувачите во повеќе од 200 земји и територии, да се движи и да управувате со пари преку повеќе од 100 плаќање видови и 40 валути казино del sol слободни мезе. Paysafe нуди мулти-платформски производи, со акцент на новите плаќање технологии, вклучувајќи мобилен што треба да знаете за онлајн коцкањето. Paysafe е сосема портфолио вклучува NETELLER® и Skrill®, MeritCard, paysafecard®, payolution®, Приходи Пристап и ФАНОВИ Забава. Paysafe груп плц акции се тргуваат на Лондонската Берза под симболот (ПЛАЌА она што треба да направите казино heist.
L).За повеќе информации, посетете ја: www.paysafe.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.