бесплатно казино игри к br s

без депозит бонус

Шпански снабдувач Р бесплатно казино игри к br s. за надворешни работи франко Дигитален е предаден Критична Игри Снабдување со лиценца од Малта Игри Орган (MGA).Со лиценцата, шпански на услуги може да обезбеди својата содржина да Малта-базирани оператори.Р.За надворешни работи франко велат дека има неколку "тиер-еден брендови" подготвени за нови партнерства во следните месеци.Неодамна, шпанската компанија се прошири низ Европа, склучување на договори со оператори во различни регулирани пазари.Хавиер Sacristan за надворешни работи франко, директор на Р нова онлајн казино парични патување.
за надворешни работи франко Дигитални, рече: "Ние сме уживал значителен раст преку партнерства со сојузниците, кои ги делат на нашата визија за создавање на вистински иновативни и прилагодени производи и технологија."Со MGA лиценца сега под нашите појас, ние сме возбудени за да се започне нова фаза каде што може да се формираат нови сојузи и им понудиме на нашите игри за пошироката број на Европски играчи од кога и да е порано."Марио Benito Campo, CD во Р нова онлајн казино канада. за надворешни работи франко Дигитални, додаде: "Од Комерцијални и Работењето на Одделот на Р без депозит бонус.

за надворешни работи франко Дигитални, ние сме многу горди да го имаат добиено нашата Критичка Игри Снабдување со Лиценца од Малта Игри Орган.Ова достигнување е одлична можност да се прошири нашите пазари."Р нова онлајн казино брзо повлекување. за надворешни работи франко е портфолио вклучува слот за игри како Време Лабораторија, Богатство на Џунглата и Книга на Овошје, со нови игри се развива.На услуги неодамна го промовира својот omni-канал ИРИС 4.0 платформа, интегрирани со преку 40 провајдери во спортот и казино. empress реката казино joliet илиноис.