тоа значи

texas holdem poker sites uk

На Светско Борење за Забава е отпуштен легендарниот Hulk Hogan по наводно користење на расистичко за време на сексуална средба со неговиот најдобар пријател е жена тоа значи. Hulk Hogan, најмногу познат борач во историјата на овој спорт, е отпуштен од Светот Борење за Забава (WWE) за наводно повикување на црн човек на 'ебат црнец.' Морам да бидам искрен.Никогаш не сум била љубител на Хулк Хоган.Тој беше цар на индустријата сакав гледа кога јас пораснав како момче.Знаев дека тоа не е реално.Длабоко во себе знаев.Но, исто како и јас се надевав Дедо Мраз постоел спротивно на јавното мислење, јас исто така се надева дека борење е вистински во англискиот коцкање. "Тоа не е реално, знаете," Татко ми се користи да се каже кога ние се собраа околу ТВ екраните да се види тоа.Тоа е луѓе како Хоган кој го направи нереален.Ние се гледа луѓето да дојдат на своите нозе по одржувањето на 10-раководител снимки со челичен стол, а сепак нивното срце престана да чука кога Хоган им даде една нога капка – повеќето стандард на потези, во повеќето не-стандардни индустрии.Ми даде Г-дин Совршено секој ден.Но, го даде својот резултат, индустријата никогаш не би се зголеми на големината дека тоа е без негова монолитна присуство.Тој, исто така испрати сестра ми картичка Божиќ, што е повеќе од Дедо Мраз некогаш не.Оваа недела Хоган – вистинско име Тери Ген Bollea – беше отпуштен од страна на WWE по еден препис добиени со Радар Онлајн и Националниот Барателот изјави дека Хоган рече на аудио лента, додека се однесуваат на неговата ќерка врска со црн човек: "мислам, јас би го, а ако таа се случува да се заебаваме некои црнец, јас повеќе би сакале да имаат неа се ожени 8 метри височина црнец вреден сто милиони долари!Како кошаркар...претпоставувам дека сите ние сме малку расистички.Ебат црнец." Хоган беше малку расеан во времето на неговото излив.Тој беше зафатен boning неговиот најдобар пријател Bubba Љубовта Сунѓерот сопруга Хедер Clem.Еден инцидент што беше да се биде снимено и подоцна беше објавен за јавноста од страна на забава блог Gawker.Хоган тужеше облека за $100 и судењето ќе бидат сослушани од страна на Floridian судницата во октомври тоа значи дека во италијански казино. Gawker го негираат протекување на аудио што формира дел од случај докази.Аудио беше снимен во 2007 година и по WWE отсечена сите врски со Салата на Famer, Хоган, објави следната изјава: "пред Осум години јас се користи навредлив јазик за време на разговорот.Тоа беше неприфатливо за мене мора да се користи дека навредлив јазик; не постои оправдување за тоа и јас се извинувам за да имаат направено тоа texas holdem poker sites uk. "Ова не е кој сум јас.Јас верувам дека многу силно дека секој човек во светот е важен и не треба да бидат третирани различно врз основа на раса, пол, ориентација, верските верувања или на друг начин texas holdem poker software free download. "Јас сум разочаран со мене дека јас се користи јазик кој е навредлив и не е во согласност со моите сопствени убедувања." Многу истакнати црна познати личности и поранешен борач треба да излезе во поддршка на Hulkster.НБА Сала на Famer Денис Rodman рече, "јас го запознав него за 25 години и таму не е расистички коска во неговото тело." Тој продолжи да твит: "Ај позајми нашата поддршка за Hulkster кој е секако не е расистички." Тој во прилог на Твитер рачки на Scottie Pippen, Magic Johnson Shaquille O'Neill и Мајк Тајсон.Четири црни момци не сакате да се јавите било име започнува со зборот 'N' – нога капка или без нога капка.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre texas holdem poker soldi veri.