холивуд казино канзас сити мисури

табела планина казино работни места fresno ca

Ајндховен, Холандија – Околу две години по првичната основачки Влог Информирани се отвора своите врати за сите фудбалски навивачи.Влог Информирани платформа обезбедува фанови со широк спектар на тимот перформанси метрика во визуелен, разбирливо и податлив начин.Во тоа, навивачите може лесно да се создаде лични Табла да ги пратите на нивните омилени тим перформанси во големи детали.Но, исто така, навивачите може да се провери шансите на претстојните и во живо на натпревари и директно да ги користат нивните ново најде увид во своја полза.За максимална леснотија на користење и релевантност, податоците се презентирани во 3 нивоа холивуд казино канзас сити мисури. ● Историски Обезбедување на историски резултати, споредби и резултати холивуд казино канзас сити вести. ● Pre-Натпревар Покажуваат сите параметри како тие се однесуваат на претстојниот противник табела планина казино madera калифорнија. ● Живеат Следење и прикажување во натпревар активности како што се случи.Платформата се напојува со податоци кои доаѓаат од Gracenote, водечки светски забава и спорт на податоци на компанијата.Обложуваат Информирани е достапна на англиски, француски, германски, италијански, португалски и шпански јазик и покрива над 20 лиги и натпревари, како што има за цел да го фанови во аналитичарите.За Залог Информирани Основана во 2015 година, Залог Информирани е холандски Analytics-as-a-Service (AaaS) компанија за изработка на натпреварот перформанси метрика лесно достапни за спортски фанови и овозможувајќи им да се земе целосно искористување на статистика тие сакаат да се види од нивните омилени тим(s).На crunchbase.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre табела планина казино работни места fresno ca.