главната банкар казино касиерот опис на работните места

нов зеланд

Земјата-кршење автоматски нудејќи им овозможува на корисниците да се постави барање за залог стил акумулатори на играта пазари веднаш вторник 25 јули 2017 – Дигитален Спортски Техника (ЛИНИЈА), на наградуваниот услуги на следната генерација на спортски обложувања решенија, е подигнувањето својот револуционерен нов барање залог стил акумулаторот производ во пресрет на новата фудбалска сезона.Брзи Трансферот Акумулатори (QPAs) обезбедува крајните корисници со можност да се комбинираат повеќе обложување пазари од истата игра во еден акумулатор.Достапните пазари нема да содржат само најпопуларните игра пазари (e.г.победа/исцртување/win, вкупно голови над/под, итн.), но, исто така, сите на ЛИНИЈА е заштитен играч проп обложување пазари.Револуционерниот аспект на ЛИНИЈА е понуда е дека сите QPAs ќе се цени веднаш за на корисникот да се обложувате, што е спротивно на чекање за оператор за тргување тим за да ги видиш и рачно цената на влогот, ако тие одлучат за цената на залог да се појавува на сите главната банкар казино касиерот опис на работните места.

QPAs се напојува со ЛИНИЈА е state-of-the-art заштитена платформа и алгоритми, кои го анализираат секој приспособен залог или акумулаторот да генерира точни шансите, како и автоматски резултира тоа.Некои примери на акумулаторот влогот што корисниците сега ќе биде во можност да се создаде и да се обложуваат на преку ЛИНИЈА е QPAs нуди вклучуваат: • Манчестер Јунајтед да го победи, вкупниот натпревар цели над 2.5, Pogba да се освојат и Lukaku да имате 2+ снимки • Арсенал да победи, двата тима се да се освојат, резервации поени над 44.5, Koscielny и Vertonghen да и се carded • Chelsea да се победи, Tottenham да се победи, Kane 2+ снимки на целта, Cahill 4+ tackles и Ramsey да се освојат (крст-игра QPA) Ари Lewski, извршен директор на Дигитални Спортски Ltd, рече: "Барам залог стил акумулатори се во пораст во популарност и брзо да стане клучен battleground за sportsbooks случува во оваа фудбалска сезона. "Она што го прави нашиот предлог единствен е способноста за цената на овие акумулатори веднаш, која никогаш не беше можно пред како оператори во моментов мора рачно да се генерираат шансите, обично од барањата упатени на социјалните медиуми канали red hot покер растенија за продажба во близина на мене.
"Брзи Трансферот Акумулатори, исто така, обезбедува играчи никогаш не пропуштајте шансата за ставање на облози тие сакаат, што ќе помогне да се вози раст оператор во промет.Покрај тоа, ние сме обезбедување на клиенти со најголем број на пазари за да изберете од овие во играта акумулатори, вклучувајќи го и нашиот комерцијален играч проп обложување пазари "Ние веќе видовме високите нивоа на интерес од операторите и не можат да чекаат да се тркалаат оваа револуционерна понуда на време за нови фудбалски кампања." QPAs е најновите иновативни спортски обложувања решение ЛИНИЈА ја донесе на пазарот во последно време.Минатата година, компанијата го претстави својот уникатен Играч Реквизити производ, каде што клиентите се во можност да се создаде и да ги персонализирате тоновите своите влогови на играчот перформанси во цела низа на статистички податоци и спорт, сите во реално време.Играчот Реквизити направи своето деби со Корали, и сега е во живо со голем број на други тиер еден оператори низ целиот свет.Тоа помогна ЛИНИЈА тврдат дека "Најдобра Иновација' титулата во 2017-GIA Награди, како и номинација во 'Иновации во Спортски Обложувања Софтвер' категорија на EGR Б2Б Награди 2017 red hot покер растенија за продажба. За Дигиталните Спортски Техника Дигитални Спортски Техника обезбедува производи за следната генерација на спортски обложувања.Таа користи најсовремената технологија на првата светска намена изградени спортски обложувања платформа која им овозможува на корисниците да креираат и да ги персонализирате тоновите свој предлог влогови на играчот статистички перформанси во цела низа на спортот и статистика.ЛИНИЈА освои Најдобри Иновации во 2017-GIA Награди, и беа shortlisted за "Иновации во Спортско Обложување Софтвер' категорија на EGR Б2Б Награди 2017 нов зеланд. За повеќе информации, посетете www.digitalsportstech.com red hot покер растенија за продажба велика британија. Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre што значи зборот craps значи.