места за јадење во близина на холивуд казино сент луис

дали е можно да се откажете од коцкање

ЛОНДОН, февруари, 2016 – Finnplay, на Финска базирани игри платформа на услуги, има потпишано договор со Лас Вегас Казино Дијамант Ltd.за испорака на својата онлајн казино платформа за lasvegascasino.hu во Унгарија.Лас Вегас Казино Дијамант, водечки казино оператор во Унгарија, оперативни земјиште-врз основа казино игри во Будимпешта од 1992 година, планира да лансира првиот лиценциран онлајн казино во Унгарија оваа година.Од октомври 2015 унгарски коцкање законодавство овозможува земјиште-врз основа казино лиценца на сопствениците да понудат онлајн казино игри.Договорот меѓу Finnplay и Лас Вегас Казино Дијамант има за цел да воспостави најдобри можни онлајн искуство за прв лиценциран онлајн казино во Унгарија и да се обезбеди играчи со крајна игри искуство.Мартин Prantner, Главен Извршен Директор на Finnplay, коментираше: "Ние сме среќни да се казино технологија партнер за Лас Вегас Казино во регулирани унгарскиот пазар.Тие имаат неверојатно силен бренд во земјата, базирани на пазарот, и ние со нетрпение очекуваме да ги поддржува нивните бизнис раст низ дигитални канали." Самуил Falconello Jr, Извршниот Директор на Лас Вегас Казино Групацијата коментира: "Нашата цел е да се обезбеди најдобар играч искуство места за јадење во близина на холивуд казино сент луис. Finnplay е призната, флексибилни услуги на онлајн игри платформи и има искуство во неколку лиценцирани пазари.Со оглед на нивната извонредна техничка експертиза, и нивното разбирање на унгарскиот пазар, Finnplay е совршен партнер за нас во овој потфат.По стекнување на потребни дозволи од надлежните органи, во Лас Вегас Казино планира да лансира својата онлајн казино подоцна оваа година." За Finnplay Основана во 2008 година, е во приватна сопственост фински базирани игри платформа на услуги, која е специјализирана во игри прилагодени решенија за интернет и мобилни игри индустрија.За повеќе информации на компанијата, ве молиме посетете: www.finnplay.com За Лас Вегас Казино Група Лас Вегас Казино Група е во бизнисот од 1992 година и моментално работи во пет земјиште базирани на казина во Будимпешта, Унгарија.На Sofitel Будимпешта, Tropicana, Атлантис, Предкомора Eurocenter и Corvin Sétány казина ги нудат над 1000 слотови и телевизија маса игри.За повеќе информации на компанијата, ве молиме посетете: https://lasvegascasino.hu/en За дополнителни информации ве молиме контактирајте го Означи McGuinness, Finnplay Телефон: + 44 (0) 7970 150907 e-mail: [email protected] Лас Вегас Казино Притиснете [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre дали е можно да се предвиди рулет.