соништа curacao resort spa и казино 5.0

марина беј песоци покер соба

Претпријатие на ниво на бизнис-на-бизнис на интернет игри на среќа софтвер инвеститорот и снабдувач GAN има потпишано договор со кој ќе ги види користат неговите заштитен Симулирани Игри платформа за лансирање на социјална казино искуство за Chickasaw Нација.На Chickasaw Нација е дванаесеттиот-најголемиот федерално-признати племиња во сад и функционира речиси 20.000 евра електронски гејмерски машини во 20 регионални казина во Оклахома, вклучувајќи WinStar Светот Казино И Одморалиште, на Riverwind Казино и Богатство Долина Казино. "Подоцна оваа година ќе биде навистина привилегија да се донесе онлајн Мајчин Американски племенски нација во сад оперативни еден од најголемите индијанци игри претпријатија", рече Dermot Smurfit, Главен Извршен Директор за GAN соништа curacao resort spa и казино 5.0.
"Chickasaw Нацијата казино својства и служи на Далас и северна Тексас области на метрополите рангирана од страна на Facebook меѓу топ десетте највисоки приходи градови во светот за социјалната казино gaming соништа curacao resort spa и казино - all-inclusive. By комбинирање на традиционалните казино маркетинг со мулти-милион долари дигитален маркетинг посветеност, ние веруваме дека Chickasaw Нација брзо ќе се обезбеди значителен удел на пазарот на интернет во регионот веќе добро се служи со својата земја-базирани игри претпријатието." Со седиште во лондон GAN откри дека Chickasaw Нација е нејзин најголем Американски клиентот до денес и тоа, има намера да лансира социјална десктоп, мобилни и виртуелна реалност казино искуство за племе преку своите Симулирани Игри платформа со над 200 слот и маса игри опфаќа покер, табла, џин rummy, покер коцки и блек џек турнири марина беј песоци покер турнир. "GAN е специјалист за бизнис-на-бизнис Интернет игри решение на услуги", рече Сметка Копје, Трговија Секретар за Chickasaw Нација марина беј песоци покер соба. "Бевме посебно заинтересирани во ова партнерство, бидејќи, за разлика од многу казино производители на опрема, кој исто така работат натпреваруваат социјална казина онлајн, GAN не управува сопствениот бизнис-со-потрошувач социјална казино.На Симулирани Игри модел ги интегрира со нашите на имотот награди програма и ќе служи како возило за истражување на брзо-растечки сад социјална казино на пазарот.На GAN модел, исто така, ќе се воведе нашите брендови и игри можности на национално ниво публика на казино игра играчи." марина беј песоци казино победи.