бесплатен покер не преземете бара

како да се обложи texas holdem

Хотел и казино оператор Дин Места е заговор на расчистување операција на хемиската фабрика во Бостон каде што се планира да се изгради $1.6 bn казино.На состанокот е да се одржи на тафтс во Medford во вторникот вечер, по животната средина тестови покажаа дека индустриска употреба на 30 хектари сајт е формиран за висока количина на тешки метали се наоѓаат.Дин беше избран понапред од другите казино компанија Mohegan Сонцето да биде доделена на Бостон-област лиценца во септември, со изградба планови вклучувајќи и 27-ката стакло хотел со 500 луксузни соби и игри кат хостинг 160 маса игри и 3,200 слот машини, како и еден ноќен клуб, ресторани и продавници.Но, плановите за хотел требаше да биде редизајниран по Масачусетс Игри Комисија побара за измени да се направи за да стакло хотел кула, и ажурирања ќе бидат дел од Дин првиот извештај за статусот бидејќи да се биде доделена на казино лиценца.Постојат планови да се исчисти Мистика Реката на сајтот, кој претходно беше користат за индустриски цели, додека брод клупа ќе се обезбеди вода-такси услугата во Бостон.Можно е дека Дин планови може да биде прекината во целост, како Масачусетс гласачи ќе одлучат на 4 ноември во ливче дали да го укине законот на државата која ги овластува казино случувања. бесплатен покер не преземете бара.