панорама на казино голема паѓа на мт

жад мајмун слотови бесплатно онлајн

TGG Takara Игри Група, создателот на светот е првиот отворен оперативен систем базиран на Linux kernel и дизајниран првенствено за казино игри уреди, е горда да биде поддршката на спонзорот во второто издание на Јапонија Игри Конгрес (JgC), која се одвива во Токио на 10 -11 Мај, 2017 панорама на казино голема паѓа на мт.
Настанот карактеристики мисла лидери, вклучувајќи, Марк Frissora, извршен ДИРЕКТОР, Цезар Забава; Јован Raczka, Поранешен ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Забава Развој & Операции, Melco Круна Забава; Masayo Watanabe, Сениор Менаџер Под-Лидер за Интегрирано Одморалиште Поддршка за Статистика, Ernst & Young Јапонија; Masahiro Terada, Сениор Менаџер, Pricewaterhouse Coopers (Јапонија) и Ед Bowers, извршен ДИРЕКТОР и Претставник Службеник, MGM Места Јапонија, LLC.Ко-основач & извршен ДИРЕКТОР на TGG, Г-дин Рејмонд Чан е избран како Говорник на панел сесија на "Можности за локалните префектурата заедница и фирми од различни сектори", разговара со други игри експерти за можностите и идеи кои Јапонски компании ќе имаат во меѓународни игри на пазарот, како и на локалните Јапонски пазар.Г-дин.Чан рече, "Ние, исто така, се разговара за моменталната ситуација влијаат на меѓународните Електронски Игри на пазарот кој е за сметководство за над 70% од игри на приходите во Лас Вегас, и бариери за влез на пазар од САД, Европа, Австралија и Азија, и наскоро да се вклучат во Јапонија." "Неодамна објави бела книга од страна на Глобалниот Пазар Советници (GMA) укажува на тоа дека 'слот машини ќе имаат далеку повеќе видно место" во Јапонија е "машина-центрични игри култура".Студијата проекти кои слотови првично ќе трае до 45% од Јапонија казино игри подови.Врз основа на студијата, Јапонија има способност да генерира $10.9 милијарди до $24.2 милијарди долари во игри на приходите врз основа на сценаријата што е наведено во студијата," продолжува Рејмонд, "Јапонија е подготовка на себе како потенцијални игри центар во Азија за долго време и тоа е трет по големина економија во светот.Нема сомнение дека локалната економија ќе бидат корист." По неодамнешните одобрување на Интегриран Одморалиште Промоција Сметка, Јапонија влегува во нова ера имаат легализација на игри.Со проценета $40bn пазарот во прашање пријавени од страна на Блумберг, луѓе од различни индустрии се насочени овој профитабилен пазар.За TGG TGG е технологија компанија специјализирана во областа на игри поврзани со услуги и производи.Нашиот комерцијален игри платформа "HIRO" е првиот светски отворен оперативен систем базиран на Linux kernel и дизајниран првенствено за казино игри уреди, како што Слот Машини и Мулти-Станица Игри Терминали.Во 2016 година, "HIRO" беше награден GLI-11 и GLI-19 сертификати, а признат стандард од 475 казино игри јурисдикции ширум светот жад мајмун слот машина free download. TGG сега е со седиште во Хонг Конг со канцеларии и бизнис партнери во Макао, Јапонија, Тајван, Филипини, Холандија, Србија, Перу и Мексико.За повеќе информации, посетете ја www.tgginteractive.com jade палата слот машина онлајн. About Јапонија Игри Конгрес три ден образовен форум кои нудат јасни, практични увид и разбирање во казино законодавство во Јапонија.Се одржа во Гранд Хајат во Roppongi, конгресот се очекува да се подготви силна учество на домашни и меѓународни фирми се заинтересирани за развој на интегриран места во Јапонија.Издадени од страна на TGG.За медиумите информации, ве молиме контактирајте: Selene Luk: e-mail Шарон Мајсторот: e-mail за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre жад мајмун слотови бесплатно онлајн.