казино работни места во палм спрингс ca

њујорк њујорк блек џек маси

Сакате светот?Не сме сите?На Венецијански тоа може да биде твое, за само $450,000 казино работни места во палм спрингс ca.
И нагоре.Сакате Светот Искуство е најновиот луксузен пакет понуден во Лас Вегас Лента одморалиште.Таа започнува со пристигнување со приватен авион, кој може да биде малку разочарување на било Лас Вегетаријанци кои сакаат да се причестуваат.Можеби Maybach избран за трансфер аеродром да одморалиште може да се изнесе во рамките на вашиот дом.Говорејќи на домови: Experiencers ќе престојуваат за четири ноќи во претседателскиот апартман, кој во 6,500 квадратни метри е веројатно поголем од твое.Тоа доаѓа со приватен батлер, целосно порибено бар, магнум на Moet Шампањ (шишиња украсен со црвени кристали од swarovski) и десерт кој е чоколадо реплика на одморалиштето е потпис armillary, на врв на торта и украсени со 2.5-total-карат рубин-и-дијамантски ѓердан и 2.47-карат Бурма рубин и дијамантски прстен од Bellusso Jewelers.О, вие исто така добивате monogrammed црвена свила пижами, иако таму не чини да се биде на каква било информација за тоа дали ќе биде во РЕД да се носат оние како што талкаат наоколу одморалиште.И талкаат ќе.Пакетот, исто така, вклучува злато-flecked коктели во Дорси, во suite обичај четири-се разбира, вечера подготвени од страна на Chica е Готвач Lorena Garcia (и две-час фудбалскиот танцување лекција); 24K Бранч и Меурчиња на Yardbird, кој доаѓа со Cristal mimosas и 24-karat злато-dusted пилешко и waffles; Црвениот Кадифе Торта Тесто Луди се Тресат во Црна Допрете прелиена со 5.5-карат дијамант нараквица од Bellusso Jewelers; во suite Шампањ педикир и дијамант масажа од Кањонот Ранчот Spa + Фитнес; и личен фотограф па може да се покаже вашето искуство надвор на вашите пријатели.Ако можноста за добивање на далеку за четири ноќи е премногу тешка, одморалиште има измислено серија a la carte искуства.Можете да добиете на млеко, на пример, без 5.5-карат дијамант нараквица, треба да веќе имате една.Вие исто така може да се добие Dom Perignon од стакло во Rosina; учествува во текила господар класа во Chica; се причестуваат на Црвениот Menu (мени) во приватната трпезарија на Мот 32; види bluefin туна-резба церемонија и јадат omakase на Sushisamba; примерок тајната Pisco Кисело мени одеднаш; занесе во Цела Јужна Shebang 12-се разбира, дегустација menu (мени) во Yardbird; добие нов Сакате Сите ВИП табела искуство, заврши со лични мраз luge, во Тао; и да се релаксираат со Сакаме Светот масажа, користење шест техники, во Кањонот на Ранч Бањата.Оди напред; знаете дека сте достоен за тоа.Се повлече од вашите кредитни картички или ја отворите вашата чекова книжка и контакт На Венецијански е Прослави тим на 702-414-1670 или [email protected] њујорк ја легализира спортски коцкање. The Преглед-Весник е во сопственост на семејството на Лас Вегас, Песок Претседател и извршен ДИРЕКТОР на Шелдон Adelson.Лас Вегас Песоци работи На Венецијански. њујорк правни спортски коцкање.