казино

спортски казино без депозит бонус

Најбогатите клуб конкуренција во светот се враќа вечерва и ако си сакал subplots има многу да се има.Џон Тери се навраќа на Luzhniki Стадионот во Москва и ќе се надеваат дека тој не е побарано да се земе казна удар овој пат.На друго место AC Milan посета на Реал Мадрид во дуелот на двете најуспешни Европското Првенство страни во историјата на конкуренција – тоа не вклучуваат ќе Ливерпул.Прво да се Москва каде Chelsea имаат нивниот втор голем тест сезона што започна доста успешно за Западот Лондонскиот клуб.Само намалувањето четири поени досега е како добар почеток како некој во Европа и тие ќе сакаат да ги задржи своите 100% рекорд во Лигата на Шампионите.Нивните противници Spartak Moscow ќе биде стерн противници, но не се дури и на најдобрата страна во Русија.Иако, ако тие можат да се рекреираат на лизгавиот терен и да се убедат Џон Тери која година е, всушност, 2008 година, тие може да шанса.Најмалку што може да добие за да ја видите Тери плаче international TV.Може да биде вреди да се punt на Тери постигна во секое време – или Paddy Power може да имаат книга на него паѓа над и плаче.Како за големата игра во Мадрид многу се платежна тоа како еден двете страни ќе земе многу на забава и да се забавуваат.Јас сум слушнал што сте дури и доби жив замокот за сите subs да се игра на, додека две менаџер е желе и споделување на сладолед.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино.