големи риби казино најдобрите коефициенти

како нелегални машини за коцкање работа

Само еден месец по објавувањето на нејзините Добри, Лоши и Диви видео слот и онлајн казино игри инвеститорот Pariplay Ограничен има сега се вратија во деби својот нов пет-ролна и десет payline Џони Ventura и Окото на Ра титула.На Гибралтар-со седиште иноватор користи службено петок соопштение објавено од страна на Европската Игри Медиумите и Настани да се изјасни дека нејзините последни три ред на играта е тематските околу тајните на древниот Египет и ги поканува aficionados 'на една авантура да се открие скриените тајни и непроценливи богатства'.Повеќејазична сјај: Pariplay Ограничен, исто така, изјави дека неговиот Џони Ventura и Окото на Ра видео слот има се 'наменета да се грижиме за меѓународна публика на возбуда бараат историја фанови" и доаѓа во комплет со 96.5% се врати,-за-плеер сооднос заедно со способноста да се ужива во нејзината акција во до 20 јазици.Сончевиот симбол: Во игра на мобилен-friendly Џони Ventura и Окото на Ра, Pariplay објасни дека конкурентите, може да предизвика Окото на Ра Врти бонус од amassing најмалку три расфрлани дивините modelled на антички Египетски бог на сонцето, Ра.Од тука, тој изјавил дека десет дополнителни врти чекаат додека случаен икона служи како проширување на дивиот да им помогне на играчите во 'одвиткување во дополнителни комбинации победа.' Дополнителна забава: добавувачот изјавил дека својот најнов видео слот исто така нуди 'дополнително наградување на во-игра функционалности' како, на пример, до четворни коцка опција и дополнителна обложување линии кои предизвик онлајн казино играчи " да се биде најдобар богатство ловци тие можат да бидат.' Сериозен избор: Ричард Mintz, Комерцијалната и Маркетинг Директор за Pariplay Ограничена, што се користи во соопштението на детали што Џони Ventura и Окото на Ра веќе е лиценцирана од страна на регулаторите во Велика Британија, Малта и Isle of Man, додека по други нови изданија како што се Камења и Богатство и Богатство Храмот да ја земе неговата фирма е портфолио на игри на над 100 наслови.Прочитајте изјава од Mintz.. големи риби казино најдобрите коефициенти. "Од centring Џони Ventura и Окото на Ра на популарната Египетскиот тема, ние направивме еден незаборавен играчко искуство со уникатна пресврт, кој се оддава чест на ангажирање на културниот пејзаж и историја.На тема поддржува колекција на наградување посебни карактеристики, вклучувајќи екстра обложување линии, Окото на Ра Слободен Врти и Коцка за Поголем Победи функција." големи риби казино стан преглед.