леле класичен moonkin најдобри во слотот

како да се работи на неговата игра во покер

Игра ' n ОДИ одамна е познат за создавање нови и возбудливи слот за игри.На слотови специјалист продолжува да обезбеди онлајн слот играчи со интересни и уникатни игри options време и време повторно.Инвеститорот само неодамна најави лансирањето една нова игра во соработка со Candlemass, добро познат doom метал бенд.Бендот работеше со Игра 'n ОДАТ за да се обезбеди саундтрак музиката за нов слот со наслов" Куќа на Несреќата.Игри на снабдувачот има комбинација игри и музика за да ја открие еден сосема нов аспект на слот за игри на среќа.Играчите на играта ќе биде во можност за да уживате во ексклузивните музика создадена од страна на бендот, со стока и маркетинг материјали обезбедени во блиска иднина, сите поврзани со играта светот во Куќата на Несреќата.Куќата на Несреќата има темна тема, кој високо-квалитетна графика и најдобрата игра механика играчи очекуваат од инвеститорот.На хеви метал саундтракот мешавини и со темна тема на играта и беше составен целосно од метал бенд.Играчите ќе бидат во можност да уживаат во играта преку одберете оператори за три-месечна временска рамка пред да оди живеат во рамките на други онлајн игри сајтови потоа, сите со врски да се Игра ' n ОДИ.Игра ' n ОДИ извршен ДИРЕКТОР на Јохан Törnqvist коментираше игра во неодамнешното соопштение се наведува: "Куќа на Несреќата гледа соработка и маркетинг обем не се гледа пред се во индустријата за игри, и ние сме во потрага напред за доведување на ексклузивни настани и материјали на нашите фанови во наредните месеци леле класичен moonkin најдобри во слотот. "Нашите уметници и на програмерите имаат успеа да донесе иновативен концепт на живот која ќе поднесе жалба на хеви метал фанови, како и оние кои едноставно сакаат врвен квалитет од неговото искуство.Тоа е задоволство да работи со познатиот Candlemass за лансирање.Бендот придонесоа во голема мера за креативен процес, и веруваме дека ова партнерство се поплочи патот за нов начин на маркетинг слотови во иднина." Партнерството со Candlemass не престане во саундтракот на играта.Бендот исто така, ќе се појавува на настани за новата игра, како и социјалните активности планирани за лансирање. леле класичен паладин остаток слот.