медицина кабинет користи жилет сечилото слот

елементарен шаман најдобри во слотот за херојски

Договор со Интерактивни Системи во Светот Inc вредност од $1.1 милиони Kenilworth Системи, ниска вредност на акциите, технологија компанија која индустрија ветерани ќе се потсетиме е dabbling со интернет и телевизија дилер коцкање проекти за години без постигнување премногу успех (види го претходниот InfoPowa извештаи) најави продажба на своите патенти-холдинг компанија за Интерактивни Системи во Светот, Inc.Дан W медицина кабинет користи жилет сечилото слот. Снајдер III, претседател и извршен ДИРЕКТОР на Kenilworth рече дека неговата фирма има потпишано Меморандум за Разбирање со ISWI согласил на трансфер Kenilworth патент држи подружница да ISWI во замена за $1.1 милиони евра во ISWI акции и налози елементарен шаман најдобри во слот класичен.
"Оваа акција ефикасно ќе се спојат игри на можностите на двете компании; и зголемување на акционерска вредност на двете компании.На ISWI хартии од вредност се закажани за да бидат дистрибуирани до KENS акционерите на евиденција на 31 декември 2014 година, што ќе обезбеди одлична крст-компанија можност за акционерите", рече тој.Стив Џонс, претседателот на Сан Диего-базирани ISWI, коментираше: "ISWI има досие за развој и спроведување на игри на среќа софтвер елементарен шаман најдобри во слот легендарниот. ISWI и подружници напиша софтвер кој се користи од страна на големите спортски книга оператори во ЕУ и Лас Вегас, од 1999 година, и е целосно подготвена да се интегрираат KENS интелектуална сопственост и експертиза во оваа важна време во меѓународни онлајн игри на среќа." Kenilworth патенти се чуваат целосно во согласност во САД, Канада, Европската Унија, Јапонија и Кина.Снајдер тврди дека значителен напредок е направен во проектирање на технологија да се развие на интелектуална сопственост дадена од страна на патенти.Основана во 1968 година, и со седиште во Mineola и Uniondale, Њујорк, Kenilworth Системи Корпорација е вклучен во развојот на онлајн wagering технологија и телевизија продавач на производи преку интернет за казино клиенти.Компанијата исто така има развиено терминали, кои би им на луѓето да играат игри преку телевизија simulcast на дигитални сателитски и дигитална кабелска емитува во домовите, канцелариите, како и на јавни места за собирање, како и телевизори.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa Повеќе вести тука.Човекот со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година елементарен шаман најдобри во слотот за херојски. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] американската богови слот машина бонус.