како да се одржи шансите се обложи во craps

888 покер преземете стан андроид

Специјализиран софтвер програмер, Platin Игри Ltd., се согласи на договор со кој ќе се направи наслови достапни од игри портфолио на наградуваниот слотови производител, Wazdan, да нивниот клиент сајтови, кои вклучуваат брендови како што се Tipbet.Откако ќе се имплементира најновите HTML5 слотови од онлајн казино игри и решенија фирма ќе бидат подготвени за лансирање за онлајн казино сајтови на Platin Игри клиентите.Играчи, може да очекуваме да се видиме фаворити, како што се Овошјето Манија Делукс, Фудбал Манија Делукс, Sizzling777 Делукс, Топла Партија Делукс и многу повеќе.Секој еден од клиентите омилени помага и понатаму да се подобри развојот на фирмата нуди и секој обезбедува својата публика, со уникатно игри искуство, што вклучува дополнителни врти, бонус круга и специјални функции.Преку договорот, Wazdan ќе додадете квалитетот на содржината на клиентот сајтови, кои веќе нудат стотици екслузивно слот за игри и голем број на жанрови од стандарди како што се blackjack, покер, рулет и да се големи блокбастери.Главен Административен Службеник за Platin Игри, Мурат Ѓул, рече, "јас сум многу задоволен што ние ги здружија силите со Wazdan, и нивниот импресивен избор на игри се сигурни да се биде хит со нашите клиенти веб-сајтови.Ние секогаш сме во потрага за понатамошно подобрување нашата игра избор и тоа е одлично да се најде партнер чии вредности и бизнис outlook оди рака под рака со нашата," според соопштението.Исто така, коментирање на понудата се справи, Раководител на Продажбата за Wazdan, Andrzej Hyla, рече дека тие се "воодушевен" за да се влезе во партнерство со Platin Игри "по напорен година од потпишувањето оператори, ослободување на нови игри, учествува во големи емисии и отворање на нашите Европската канцеларија СЕДИШТЕТО во Малта." "Platin е една од најбрзо растечките оператори во нашата индустрија, па тоа е срцето затоплување за нашиот тим кој тие станаа најновите оператор за да ја видите вредноста во Wazdan технологија спакувани игри.Нашето портфолио значително придонесува за нашиот партнер платформи и ние сме во потрага напред за успешна долгорочни партнерски односи со нив", додаде Hyla.Се погледне за Wazdan на стојат T20 на првиот iGB во Живо!Од 17-20 јули во Амстердам RAI. како да се одржи шансите се обложи во craps.