бесплатни онлајн слотови победа вистински пари без депозит

што значи тоа да се свитка во покер

Paddy Power извршен ДИРЕКТОР Патрик Кенеди вели дека неговата компанија не може да се остави зад еден Американски регулирани онлајн покер пазарот.Следните Paddy е AGM во Даблин, Кенеди, изјави Независни дека неговата компанија е одржување на разговорите со голем број на потенцијални НИ онлајн покер партнерите во заедничките вложувања, иако тој одби да ја името имиња.Кенеди призна дека компаниите како bwin.партија и 888 – што веќе се погоди НИ заеднички вложувања се занимава – може да има во куќата онлајн покер технологија која Paddy нема, но Кенеди вели Paddy имаше други прекрасна квалитети кои го направија тоа пожелно танц партнер бесплатни онлајн слотови победа вистински пари без депозит. "Она што ние го покажува потенцијалните партнери е длабоко e-commerce експертиза дека други глобални компании не мора.Ние знаеме како е да се работи, подобро од било кој, јас би рекол, e-commerce бизнис.Па така постојат различни делови на синџирот на вредности." Paddy е исто така познат по својата способност да генерира медиуми зуи преку своите промотивни акробации, како што jockey тоа додадено во 374' Uffington Бел Коњ за оваа година Cheltenham или гигант 'Холивуд' стил знак тоа подигната за 2010 настан.Тоа, рече, тоа никогаш не е лесно врвот на еден претходни напори, така Paddy, наводно испратен одговараат кратко со број на односи со јавноста агенции за помош на трик-по-трик основа.Еден од овие агенции кажано ПР Недела дека Paddy желба беше за "поголемо, подобро и bolder." Paddy свој портпарол рече немаше формално теренот се направени, само за риболов за идеи, затоа што тоа е "секогаш во потрага за следниот голем трик." Ирска е Централната Банка може да се крена тргување суспензија на ширењето обложување фирма MarketSpreads по пропаѓањето на својот поранешен велика БРИТАНИЈА родител облека WorldSpreads, но Ирската компанија беше да се намали неговата 2010 финансиски бројки од €1 милион, што резултира во пред-даночна загуба на €709k за годината.Ново поднесуваат сметки за 2010 година мораше да земе во предвид €1.4 м пренасочени од компанијата од страна на поранешниот извршен ДИРЕКТОР Брајан О'Neill и директорот Fergus Ориз на друга компанија во која две execs беа вклучени.Ревидираната 2010 бројки ги вклучуваат и €1 милион одредба против MarketSpreads добивање дека парите назад.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre бесплатни онлајн слотови диви панда.