ресторани aruba marriott одморалиште stellaris казино

gry na androida poker za darmo

Локалните медиуми на Макао, на Макао Бизнис Секојдневно, е известување дека MGM Macau е веќе нуди ВИП соба управуван од Кали Група.На Макао junket оператор, наводно, се затвори, друга VIP работата на Макао казино.Врз основа на извештаите, вработен на Кали зборуваше за Leong Meng Teng, на Редови на Макао Игри Претседател, минатата недела и изјави дека Кали Група имаше нека одат на поголемиот дел од вработените кои работеле во ВИП соба.Портпарол на MGM беше запрашан за коментар и изјави дека Кали Група не била работење на нивните ВИП соба за некое време, според Agbrief.Назад во февруари оваа година, Кали Група одлучи да затвори две VIP игри соби, од четири на работа, еден во Градот на Соништата во Макао и еден во Гранд Lisboa.Ова беше направено во напорите да се префрлат своите ресурси за да простор во Филипини.Наводно, ова треба да се остави ВИП соба на MGM Макао и еден на Галаксијата Макао. ресторани aruba marriott одморалиште stellaris казино.