отворете казино вклучена во близина на мене

она што е заработи како крупието

Во МРАЗ Лондон, Прагматични Игра Главен Бизнис Развој Службеник, Yossi Barzely, зборуваше со Коцкање Insider за компанијата и за нови производи и предизвиците со кои се вклучени со разгранување во нови области.Што има МРАЗ е како за Прагматично се Игра оваа година?Во секој конференција, секоја година на МРАЗ, што се гледа како на слотови на услуги.Тоа е голема да се биде тука со сите нови производи имаме објавени, како што е живо казино и бинго, кој го започна тука во МРАЗ.Тоа е навистина добро да се покаже што се мулти-производ на компанијата и на производи се добро примени.Ние сме научиле многу од места како, па сега, кога ние порака нови производи, ние се обидуваме да се добие тоа право во еден да одам, или што е можно поблиску.Причината за развивање на нови производи е охрабрување на разновидноста во нашето портфолио, и за операторите и играчи и да се зајакне Прагматични Игра бренд.Беа таму за предизвиците вклучени во воведување на нов производ?Со слотови ние навистина дојде во нашиот елемент во крајот на 2017 и во текот 2018, така да не се навистина, бидејќи еднаш оператори доверба на брендот и игри, и тие го гледаат игри работа, тоа не е толку тешко.Се разбира, ова не значи дека по дифолт тоа ќе биде успех, но барем ќе има веќе изграден дека мостот за да ја отвори вратата.Со нашата технологија ние се обидуваме да се направи сè како мазна како е можно и како погодно што е можно за операторите.Сега, на пример, кога ние додадете нови производи кон оператор на веб-страница, тие не треба да направите било какви развој.Исто како и додавање на нови слот, тие може да додадете нов производ како живо казино.Ние сме развиени што нивото на доверба со операторите.Она што беа одредени производи Прагматични Игра започна на МРАЗ?Новите производи се бинго и живо казино, како по стекнувањето на Екстремни Живеат Игри мораше да се правец на тоа надолу малку и да се имплементираат новите случувања.Ние сме, исто така, лансираше нова студио и има капацитет од 43 маси.Тоа е сите state-of-the-art технологија со обновено на кориснички интерфејси.Сте започна во Шведска оваа година; колку е вашиот бренд помина таму?Како компанија, ние се обидуваме да оди во толку многу регулирани територии што е можно.Ние навистина го овозможуваат тоа, и штом нова област се отвора, ние се погледне во тоа.Ние само слушнав Isle of Man ќе понуди снабдувач лиценца.Колку што ние сме загрижени, го донесе тоа.Тоа не е само за добивање на лиценца; ние треба да се прилагоди на одредени елементи на игри и да бидат повеќе во согласност со прописите.Исто така е важно да се заштитат играчи од одредени аспекти, и ние треба да се сместат тоа; ние сакаме да бидеме во можност да ги понуди сите овие компоненти на организаторот.Вие само споменати играч заштита; тоа ќе биде голема година за нови прописи во таа област.Како мислите дека тие ќе влијае врз индустријата?Мислам дека е секогаш било случај и на тоа ќе биде интересно да се види на начини во кои сè е во сила.Повеќето од овие правила се за оператори, бидејќи тие имаат вистински, директен контакт со играчите, но постојат се разбира некои измени на игри ќе треба да се користи.На пример, во велика БРИТАНИЈА, можете да ги нудат над £100 ($130.79) по вкупно игра и во Шведска, треба да имате X износ на секунди меѓу спин.Ние ги охрабруваме тоа; за нас тоа е апсолутно во ред, дури и ако тоа значи сесија е подолг период на време, тоа само значи дека нашите играчи ќе уживаат во игри малку подолго.Она што на друго место не 2019 имаат во продавница за Прагматични Игра?Тоа е навистина за лансирање на нашите нови производи, и ние, исто така, само стекнато Vsoftco, која додава виртуелен спорт на нашето портфолио.Овие се многу возбудливо време за нас, затоа што јас не мислам дека она што во моментов се прави постои во индустријата.Нашите USP е за сите што имаат мулти-производ API каде што може да ги преземе сите овие нови производи и да им даде на вашите клиенти беспрекорно. отворете казино вклучена во близина на мене.