Stinkin богата слот машина стратегија

реки казино настани центар за седење табелата

Големиот Национален Aintree 2016 година е поставен да започне и Многу Облаците е наддавање да победи назад-до-назад трки.Оваа година скок трки спектакуларен клоци исклучување на четврток и најдобар скок коњи во Британија ќе се натпреваруваат за три дена април 7-10, завршувајќи со Crabbie е Големиот Национален трка во саботата.Се проценува дека околу една четвртина од велика БРИТАНИЈА населението ќе биде ставање во залог на тркач, сепак голем или мал.Многу Облаците е фаворит за победа на г 1m Crabbie е Гранд Националниот на 8-1 по заземањето на победа во 2015 година и се гледа дури и повеќе доминантен во текот на последните излет.На коњ, која е во сопственост на бизнисменот Тревор Hemmings, се обидува да стане првата од Црвена Рум во 1973 и 1974 да победи назад-до-назад runnings на познатиот steeplechase, првата изведена во 1839 година stinkin богата слот машина стратегија. Но Националниот секогаш фрла нагоре изненадувања и ниту една од декларираната тркачи со еден шут на вознемирувачка шансите.Други водечки hopefuls вклучуваат Последните Samuri, кој постигна импресивен победа во Grimthorpe Потера во Doncaster, во 10-1 stinkin богата слот машина џекпот. Победник на Betfair Ascot Потера Silviniaco Прод е во 11-1, и Holywell, во 14-1, зголеми учеството на неговата Национална тврди дека по освојувањето на второто место во Cheltenham Хендикеп Бркаат оваа година.Нашите трансферот, Свети Се, е во 16-1 по победа во Doncaster.На 10-годишна возраст, обучени од страна на Том Џорџ и поради се возела со Paddy Brennan, завршил втор во минатата година Crabbie' s National).Со пукање Aintree рекорд протега назад многу години, тој е должен да се тресне во таму повторно.Свети Се, е врзан со Друиди Внук на 16-1, проследено со Епископи Патот на 20-1 и Причина За Причините на 20-1 реки казино сојузна id број. Погледнете ја целосната листа на тркачи тука.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre реки казино настани центар за седење табелата.