песоци казино витлеем концерт распоред

најдобри места sign up понуди

Онлајн казино оператор BGO Забава е најновата индустрија компанија да земе иновативни Rightlander следење софтвер на одборот, кој ќе им овозможи да се обезбеди филијалата продажби согласност со одгледување на регулативата. Rightlander е целниот страница следење платформа која им овозможува на филијали, како и оператори за ефективно и ефикасно да се идентификуваат скршени слетување страници, или оние кои се значително променети или имаат изгубено релевантноста.Тоа го прави ова со следниве линкови на трговец веб-сајт, скенирање на страницата, и чување на слика и податоци во интуитивен табла.Изјава оваа недела од BGO забележува дека производот ќе им помогне на операторот подобрување на филијалата на усогласеност и ја зголеми својата одговорен коцкање мерки.Технологијата скенира било која веб-страница и се гради листа на локации оператор е сосема е споменат или се поврзани.Тоа го следи секој линк до неговата крајна дестинација на веб страницата, потребно екран шут, и продавници во персонализирана библиотека.Ова ќе помогне да се BGO откријат филијалата на веб-сајтови поврзување на своите страници, кои во моментов е свесен за, дозволувајќи им на операторот за да се обезбеди филијали испраќање на сообраќај до својот сајт се целосно во согласност и да дејствуваат одговорно.Платформата, исто така, им овозможува на операторот за да ја дефинирате "согласност повреда настани" кои го извести операторот автоматски кога Rightlander открива појавување на содржината на некој од веб-сајтови се најде поврзување на them песоци казино витлеем концерт распоред.
By користење на Rightlander, BGO вели дека тоа е можност да се покажат на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и други регулатори на кои тоа се прави се што може за да се обезбеди филијали испраќање на сообраќај до својата веб-сајтови се постапува одговорно песоци казино витлеем места часа. Rightlander основач, Иан Симулациите, рече: "Онлајн казино оператори се разбере onus е на нив да се обезбеди нивните филијали испраќање на сообраќај на нивните веб-сајтови се дејствува одговорно, но мониторинг и управување со сите на оваа висока цел песоци казино витлеем ново име. "На Rightlander платформа потребно да се расправаме надвор од обезбедување на филијалата согласност." Ален Тарнер, главен маркетинг директор на BGO, рече: "Ние го разбираме значењето на изработка на сигурни дека потрошувачите се добие право на информации за нуди дека нашиот огранок партнери се промовира за нас во наше име најдобри места sign up понуди.

"За да бидете сигурни дека тоа е случај, ние сме партнер со Rightlander да ни помогне да се осигура дека секој оглас за нашиот веб-сајт е прецизна и во согласност со Коцкање Комисија водство." Infopowa вест е главен на Casinomeister вестите од 2000 до 2019. Брајан Cullingworth беше главен автор, соработник, и беше еден од повеќето видни лица имам некогаш познат вклучени во онлајн казино индустријата.Првпат се сретнаа во јануари 2001 година во МРАЗ во Лондон каде што се забележани него ќе говорница да кабина интервјуирање онлајн казино, софтвер и лиценцирање надлежност претставници.Брајан беше, исто така, силно се вклучени со нашите форум како "Jetset", тој беше ангажиран како неформално консултант да eCOGRA, на ОПА, и беше играч застапник кој учествувал безброј оштетениот играчи со своите конекции за да индустрија луѓе.Тој, исто така, објави "Казино Предупредува" преку Infopowa вести за прилично голем број на години.Овие може да се најде во нашите вести архиви.Неговото заминување во февруари 2019 беше мрачен ден за нас.Тој засекогаш ќе биде пропуштен. најдобри места сајтови без депозит.