ван дер слот bloembollen noordwijkerhout

близнаци реката казино донација барање

iGaming играчи сега ќе имаат поширок спектар на возбудливи игри можете да изберете од по премија на интернет и мобилни казино игра снабдувач iSoftBet и sportsbook и iGaming платформа на услуги BtoBet потпиша договорот за партнерство.А со седиште во Лондон iGaming компанија, iSoftBet работи во Белгија, Италија, Шпанија, Португалија и Романија и преку нова соработка, неговите иновативни портфолио на игри што вклучува единствен оригинален начин, одлична маса игри и ексклузивни брендирани содржина врз основа на познатата ТВ серија и Холивудски филмови ќе бидат интегрирани целосно во напредните безбедна и флексибилна платформа на BtoBet.Двете iSoftBet и BtoBet, Зголемувањето на Ѕвезда во Спортско Обложување Иновации во 2017 SBC Награди, се подготвени да се прошири во сите регулирани пазари во латинска Америка, Европа и Африка, да понуди прогресивно технологија која е на располагање во HTML5 формат и десктоп и мобилни телефони се компатибилни.Мајкл Probert, Раководител на Развој на Бизнисот за iSoftBet, го коментираше новиот партнерство, во која се наведува: "Ние секогаш сме во потрага да се зголеми на дистрибуција на нашите игри, а ова се справи со BtoBet ни помага да влезат на нови пазари, особено во Африка и латинска Америка.Додека овие пазари се уште се развива, ние веруваме дека тие нудат огромен потенцијал за iGaming индустрија како што се повеќе земји се движи кон регулатива.Имаме за цел да им помогне на оператори со обезбедување ги со нашиот високо-квалитетни, топ-вршење на наслови преку BtoBet напредна платформа, кои, покрај тоа, да ги разбере пазарот и прописите се на место многу добро".Истакнувајќи ја својата понуда, BtoBet интеграција менаџер Маја Јаневска, рече: "Нашите стабилна платформа и технолошки интелигенција, во комбинација со iSoftBet игри обезбеди оператори можноста да се осврнам уникатен нуди, прилагодени за секој пазар, интегрирање лесно повеќе од 3.000 игри.Дополнително, нашите софистицирани Препорака моторот овозможува на операторите да предложи играчи склопот на нивната игри, во идеален време и на нивната посакувана уред.Ние, исто така, одржување на прогресивно работење со вистинската технологија, иновации и обезбеди тесна соработка за да се постигне взаемно задоволство." ван дер слот bloembollen noordwijkerhout.