Huuuge казино слободен врти слотови

индија казино без депозит бонус

acau казино оператор Песоци Кина Ltd го видел во изминатите две недели подобрена количини на луѓето во посета на неговите својства – вклучувајќи го и казина – кога во споредба со февруари е Кинеската Нова Година пауза, рече на фирмата претседателот Wilfred Вонг Ying Wai (на сликата во датотека фото) во коментари вторник локалните медиуми huuuge казино слободен врти слотови.

Ние не се види очигледна uptick во посетител проток во текот на изминатите две недели.Видовме многу повеќе сообраќај во нашите хотели, трговски центри, храна и пијалаци за места, и казината," рече Г-дин Вонг на маргините на настанот.isitor сообраќај "е особено стабилна во текот на викендите.. huuuge казино добие слободен чипови. видовме многу висока вработување во некои од нашите хотели за време на викендите," извршниот додаде.ainland Кина е единственото место во моментот да имаат типично карантин-бесплатно патување меур со Макао, и неодамна има некои мало олеснување на аранжмани.о ефект од 23 февруари, нема Кина посетител бил автоматски се бара за да се заврши карантин по пристигнувањето во Макао, врз основа специјално за тоа дали пристигнува посетител беше да било така-наречени "среден ризик' место на копното, во 14 дена пред да дојдат во Макао.isitors од Кина се уште се потребни за да се покаже сертификатот покажува тие се негативни за Covid-19 инфекција при влез во Макао.onetheless, од 3 Март, луѓе кои сакаат да влезат во Макао казино подови не треба да се покаже тест сертификат за докажување тие се слободни од Covid-19 инфекција.acau е Главен Извршен директор, Хо Iat Сенг, посебно зборуваше на локалните медиуми во вторникот, се вели дека Macau владата имаше "никогаш не престана" разговара со Кина органи тема е можно олеснување на постојната патна ограничувања меѓу две индија сите времиња пари листа на покер. Ако Macau жителите се надеваат дека по добивање на две дози [на Covid-19 вакцина], тие можат да ја главата во Кина, без да се направи било нуклеинската киселина тест – ова се реципрочни за Кина луѓе кои сакаат да ја посетите Macau", рече Г-дин Хо.Тој додаде такво сценарио не може да биде "слободна на спорови", и да се бара понатамошна научна анализа на ефектите на Covid-19 вакцинација. индија казино без депозит бонус.