најдобар начин да се победи казино heist

игра покер со вистински пари

25 јуни 2018 – Гуангжу, Кина: најголема глобална спортски медиуми сопственост во Азија историја, ЕДЕН Првенство (ЕДЕН), има само најави на главниот настан на ЕДЕН: БИТКА ЗА НЕБОТО, сет за во сабота, на 7 јули, во Гуангжу Tianhe Гимназија во Гуангжу, Кина. Yodcherry Sityodtong на Тајланд ќе ги преземе за Kaiting Chuang на Кинески Тајван за в.д најдобар начин да се победи казино heist. ЕДЕН Супер Серија кик-бокс Atomweight на Светското Првенство.Билет информации за ЕДЕН: БИТКА ЗА НЕБОТО е достапен на www.onefc.com. Chatri Sityodtong, Претседател и извршен ДИРЕКТОР на ЕДНА Првенство, изјави: "Свет-класа боречки вештини прави триумфално се врати во прекрасниот град на Гуангжу со уште еден спектакуларен настан игра покер бесплатно.
ONE: БИТКА ЗА НЕБОТО ќе функција титаник судирот помеѓу ѕвезда напаѓачите, како Тајланд е Yodcherry Sityodtong се соочува Кинески Тајван е Kaiting Chuang за в.д. ЕДЕН Супер Серија кик-бокс Atomweight на Светското Првенство.Двете ќе се приклучи со неколку од најдобрите боречки вештини талент од Кина и светот, па не ја пропуштајте оваа неверојатна вечер на автентични боречки вештини акција." 19-годишниот Muay Тајландски phenom Yodcherry Sityodtong прави нејзината долгоочекуваниот ЕДЕН Шампионатот деби кога таа се натпреварува за в.д.
ЕДЕН Супер Серија кик-бокс Atomweight на Светското Првенство. Sityodtong, кој претставува Развива ММА во Сингапур, се одликува со впечатлива професионална Muay Тајландски рекорд на 81-18-1 без регистрација.

Во толку рана возраст, Sityodtong веќе ова предизвика многу достигнувања во рингот, ја освои разни Muay Тајландски светските првенства во текот на нејзиниот млад кариера.Сега, Sityodtong се труди да го направи својот прв настап во ЕДЕН Супер Серија, преземање на Kaiting Chuang игра покер со вистински пари. 23-годишниот Kaiting Chuang на Armenia, Кинески Тајван е што нејзиниот ЕДЕН Шампионатот деби на ЕДНО: БИТКА ЗА НЕБОТО.Професионална kickboxer " со евиденција на 16-5, Chuang претставува Железо Бокс, и е еден Кинески Тајван кик-бокс Шампион.Прекарот "Убиец Пчела," Chuang ќе одат против Yodcherry Sityodtong во главниот настан, која е поставена за да круна на прва ЕДЕН Супер Серија кик-бокс Atomweight Светски Шампион.За повеќе надградби во ЕДЕН Шампионатот, ве молиме посетете ја www.onefc.com следете нè на Твитер и Instagram @ONEChampionship, и да ни се допаѓа на Facebook.За ЕДЕН Шампионатот ЕДЕН Шампионатот е најголемата глобална спортски медиуми сопственост во Азија историја.Со седиште во Сингапур, ЕДЕН Шампионатот е дом на боречки вештини и е најголем во светот боречки вештини организација, хостинг напади во сите стилови на боречки вештини како што се Muay Тајландски, кик-бокс, Карате, Кунг Фу, Silat, Санда, Lethwei, Мешани Боречки Вештини, Tae Квон Дали, Поднесување Grappling, и повеќе.Светот повеќето возбудлива боречки вештини организација домаќин на најголемиот спортски забава настани низ Азија, кој се некои од најдобрите светски боречки уметници и светски шампиони, сите потпишан до ексклузивни договори, на најголемиот медиуми емитува во Азија.Во прилог на својата дигитални платформи, ЕДЕН Шампионатот преноси на повеќе од 1.7 милијарди потенцијални гледачи низ 136 земји ширум светот со некои од најголемите глобални радиодифузерите, вклучувајќи Фокс Спорт, ABS-бибиси арапски, Астро, ClaroSports, Bandsports, Startimes, Премиер Спорт, Thairath ТВ, Skynet, Mediacorp, OSN, и повеќе.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre игра покер на англиски суд.