најдобрите коефициенти се обложи во рулет

античкиот слот машини за продажба велика британија

И покрај Macau е нормално сигурен VIP и високо-удели муштерии намалување на нивните трошоци и junket crackdown од Татковинската, Макао е казино приходи погоди уште еден рекорд на високо ниво во декември, raking во витко ненамерно самоповредување, додека 28.2 милијарди patacas ($3.5 милијарди евра) во декември.Евиденција на приходите беше bolstered од страна на одмор на туристите, со што патувањето на коцкање енклава, сметководство за значителен скок во броеви дека дури и лажно Кинескиот град е претходниот рекорд за месец октомври 2012 година кога се генерирани 27.7 милијарди patacas.За целата година, Макао е казино на приходите, исто така, кликнете на сними марка по освојувањето 304 милијарди patacas, според градските Игри Инспекција и Coordiantion Бирото.Тој број претставува 14% се зголеми од своите претходниот рекорд година во 2011 година, при што објавено 268 милијарди patacas во приходите.Дури и вкупниот број на посетители на Макао зголемен во 2012 година, иако некогаш толку малку на само 0,5%, сметководство за 25.6 милиони туристи од јануари до ноември 2012, како на Макао е Статистика, Попис Услуга.За сите добри приходи на најголемите светски коцкање "жешко" место заработени за годината, оптимизам за уште подобар 2013 година се смета, во голем дел, бидејќи на агресивна експанзија казино оператори се очекува да се причестуваат на оваа година.Галакси Забава, за еден, е во потрага да се инвестира до $6.5 милијарди долари на својата експанзија планови за нивните Cotai Лента одморалиште.Проширувањето е да се биде фиксиран на двојно зголемување на вкупната големина на компанијата постојните одморалиште, каде што ќе вклучуваат 10m квадратни метри простор посветен на трговијата на мало и можности за забава.Бројни оператори исто така се очекува да се пробие земјата на нивниот деби летувалишта во рекултивираните земјиште на Cotai, вклучувајќи MGM Кина, SJM Држи, и Дин Макао, означува она што може да биде дури и busier година за коцкање дестинација, која само изгледа да продолжи да расте и расте.Без оглед на краткорочните пречки во високите мориња, Макао е брод е толку силна како нејзината некогаш сте биле.И ако сите продолжение expansions продолжите, нема запирање на ова место од заработуваат уште еден рекорд работи во 2013 година најдобрите коефициенти се обложи во рулет. Економист веќе проценета на речиси 15% во 2013 година античкиот слот машини на илиноис. Кој е да се каже дека овој број би можел да заврши станува се поголема во годината е време.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre античкиот слот машини за продажба во близина на мене.