казино обложување монета цена предвидување

slot online svizzera soldi veri

Понеделник, 22 октомври, 2018 – Награди сезона е во полн замав и Трки Пост е воодушевен да биде номиниран за четири награди низ снабдувач категории на претстојните SBC Награди.Номиниран за Најдобар Спортски Податоци Производ за својот Спортски API, Најдобро Мало Обложување Производ за Horseracing Tipster, неодамна на екранот на Ascot Racecourse, и Најдобри Multi-Channel Снабдувач, покажува диверзификација на Б2Б страна на бизнисот.Додека Дербито Пост, исто така, е номиниран за Најдобар Задржување и Стекнување партнер.Што се одвиваат во Артилериски Градина на HAC Лондон, на 4 декември, SBC Награди се еден од најпрестижните индустрија награди на годината.Тие го признаваат достигнувањата на операторите и соработници, како и добавувачи од низ сите главни дисциплини вклучувајќи плаќања, маркетинг, платформа на услуги и податоците.Во ноќта, Трки Пост, исто така, ќе спонзор на Дербито Букмејкер на Годината награда.Престижната награда гледа некои од индустријата е најголемиот bookmakers – Bet365, Fitzdares, SkyBet, Starbets, Racebets и Вилијам Хил – спротивставени еден против друг.Коментирање на наградата номинации, Јуџин Delaney, Трки Пост Б2Б Директорот рече: "Ние сме воодушевени да биде номиниран во две категории на претстојните SBC Награди.За да се препознае во Спортот, како и Мулти-Канал категории покажува како ние се диверзификација, како бизнис, како што продолжи да се обезбеди најдобрите опфат и содржина во horseracing индустрија.Тој продолжи со зборување за награди себе и спонзорство на Дербито Букмејкер на Годината награда: "На SBC награди се еден од индустријата најважните награди и ноќта е секогаш одличен настан.Силата на Дербито Букмејкер на Годината награда покажува колку е важно horseracing е на индустријата и ние сме среќни и уште еднаш да се спонзорира тоа." За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Андреј Synnott Б2Б Маркетинг Менаџер [email protected] +44 7428 680 205 Дербито Пост Б2Б Трки Пост Б2Б задоволува за сите дигитални содржини барања преку интернет, мобилен, таблета и мало.Повеќе од само податоците на услуги – сурови податоци е засилена со најдобрите и најпознатите препознатлив содржина автор од најголемите имиња во спортско обложување.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино обложување монета цена предвидување.