семејство пријателски казино во biloxi

малку реката казино брод

Сега ова не е прв пат ова се случило во последниве месеци.Редовни извештаи онлајн укажуваат на тоа луѓето да дојдат искинале надвор од дефект слотови во казина стана повеќе вообичаени од денот.Тоа беше само минатиот месец дека ние известивме маж од Флорида беше тужи Казино во Алабама за вршење на него надвор од $1million.Овој пат, истото се случило со еден човек во Австрија, но со голем џекпот 57 пати повеќе.Да, $57million.По ѓаволите.Се чини дека тоа е секогаш оние проклето овошје машини и нивните "софтверски грешки".Очигледно.На сиромашните човек во прашање, Косовските-албанци, Г-дин Behar Merlaku, доби четири на слот машина потребни пет натпревари во казино во Bregenz, Австрија кога светлата почна да трепка и сирени накај сигнален победа семејство пријателски казино во biloxi.

"Hurray!" Не бе, повеќе како "Нели?".По "победа" казино газдите не се подготвени да платат од бидејќи машина имаше supposeldly функционираат.Тие не беа премногу значи за тоа, иако.Тие не нудат него $100 и за оброк за да се направи се за тоа малку реката казино билети за концерт. Aww, како слатка.На незадоволните Г-дин Merlaku (за среќа), се сврте надолу и е подигнувањето на тужба во Австрија следниот месец на сила на казино во чест на "победа", кој Г-дин Merlaku е адвокати, вели тој, има право да затоа што машината рече така.Во извештајот од страна на Daily Mail, Г-дин Merlaku рече: "'џекпот дојде до гласно и јасно.Имаше музика и збирот јас го победи – речиси 43 милиони евра, беше прикажана на екранот.Толку бев пресреќен и во мојата глава, јас почнав со пресметување на она што може да се направи со сите овие пари." Нешто што треба да работат во негова полза, е фактот што тој се евидентираат победа на неговиот телефон.Убаво еден!Или можеби не малку реката казино covid ажурирање. Merlaku има трепка на екранот на слотот евидентирани како доказ, но се верува ова може да работи против него, како што покажува четири од пет натпревари на слотови.Во Австрија треба пет од пет или moolah ain ' t, никој не е.Сепак, Merlaku е адвокатите се тврдејќи дека поради машина му рекол тој победи, тој може да поднесат барање.Ова ќе биде доволно за да го види победи на тужба?Граѓанската акција се смета за најголемата тврдат од ваков вид, било каде во светот.На кој начин тоа ќе замав?Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre малку реката казино брод.