Paral покер nas l oynan р

монте казино afrique du sud

Корални стана нов спонзор на популарната ТВ шоу Доцна во Ноќта Покер.Договорот беше за посегнување по Full Tilt Покер го повлекол своето спонзорство во пресрет на Црниот петок.Спонзорство вклучува четири места се стави за посегнување дека било член на јавноста може да добие пристап до.Три места, во вредност од 10.000 долари парче, ќе биде достапен во $100+10 бараж во 8pm на 16-ти август.Фидер сателити ќе се работи секој ден со почеток во $1+10c.Останатите седиште оди на Корални Доцна во Ноќта Покер Лидер Одбор лидер на 15 август.Во минатото, победници се вклучени Дејв Ulliott, Фил Hellmuth, Huck Семе и минатата година триумфално кандидат Џон Duthie paral покер nas l oynan р. 888 Стопанства има потпишано договор со Ворнер Брос (warner bros Дигитална Дистрибуција која ќе им овозможи на компанијата да се развие брендирани игри.Тоа значи дека 888 сега може да се развие игри врз основа на двете Судирот на Титаните и Кошмар on Elm Street paragon вики алфа слот способности. Yaniv Шерман, ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Развој на Бизнисот и Продажбата на 888, рече, "Оваа возбудлива се справи означува уште една пресвртница за 888 во нашите извршување на игри совршеност.Ние сме возбудени да се работи со еден од светски најпознатите забава компании и ќе биде развивање и имплементирање на нови игри оваа година, а следната." За жал станува збор околу четири месеци предоцна колку што Чарли Сјај брендирани содржина е загрижен.Неговиот договор со Ворнер Брос (warner bros беше прекинат начин назад во Март и ние сега може само да се шпекулира за тоа како на еп Чарли-брендирани слот може да биле.Тигар Крв некој?Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre монте казино aster научно име.