вистински пари блек џек стан андроид

блек џек такси јужна езерото тахо ca

Поранешниот NFL играч Reche Caldwell може да се соочи со 20 години затвор откако чини оправдувањето за виновен за дрога трошоци во Тампа.Според Тампа Трибјун, 35-годишниот поранешен Сан Диего Полначот pled виновни за заговор да се поседува со намера да се дистрибуира positional isomer на Butylone, исто така познат како Ethylone.Дрога е попознат во улица parlance како "Моли".Во неговата молба договор, Caldwell призна да пеење и прифаќање на парцела од Кина назад во Мај 13, кои се содржани 1.5 кг Моли.Втората парцела во Атланта дека Caldwell испратени на 19 Мај потоа беше откриено од страна на истражителите, се прашува апсењето на дрога трошоци вистински пари блек џек стан андроид. Caldwell е молба се справи со обвинителите значи дека тој најверојатно нема да се соочи со 20-годишна затворска казна, но тој не е надвор од шумата уште.Тој уште се соочува поседување марихуана и нелегално коцкање трошоци.Не резолуции се направени во секој од овие случаи. Caldwell е нелегално коцкање апсење се одржа во јануари оваа година, кога тој и двајца други луѓе, Боби Јуџин Richardson и Kenlun Dawson, беа уапсени за водење на нелегално коцкање операција во Тампа вистински пари блек џек стан apple. Caldwell, Richardson и Dawson сите беа земени во притвор по Тампа полиција изврши претрес на куќа во Тампа.За пребарување започнало со откритието дека Caldwell и неговиот народ се користи како база на операции за своето нелегално коцкање активности вистински пари блек џек стан австралија. Caldwell дури беше идентификуван како еден од лидерите на работата, заедно со Richardson и Dawson.Не се задоволни со својот растечката листа на девијантни сомнежи, Caldwell проследена со нелегално коцкање и дрога обвиненијата со друг апсење во август, овој пат на обвиненија за поседување марихуана и за возење со суспендирана лиценцата.Извештаите на трето апсење укажуваат на тоа дека Caldwell беше означена по водење на стоп знак.Службеници уапсен него непосредно по dinging од тој беше трчање на суспендирана лиценцата пред откривање на марихуаната во неговите панталони џеб, додавање на поранешниот широк примачот последниве работи за нелегални активности. Caldwell е нелегално коцкање и поседување марихуана случаи се уште се во тек во судот.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre блек џек такси јужна езерото тахо ca.