црвена карпа казино вегетаријански ресторан

црвена карпа казино veranda соба

Дин Места кажано Масачусетс игри регулатори оваа недела дека има реализирано на компанијата начини на вршење на работите во Лас Вегас не мора да работат во други места, како што се Бостон.На Масачусетс Игри Комисија (MGC) се одржа јавна седница во четврток за да дискутираат за квартални остварувања на државата две интегрирани казино установи – MGM Спрингфилд и Бис Бостон Харбор.И казина имаат постојано пропуштени бруто игри приходи (GGR) цели.Бис Бостон Харбор Претседателот Брајан Gullbrants изјави MGC дека Дин имот се уште е учење на пазарот.Казино е Дин Одморалишта " првиот домашна сопственост не се во Лас Вегас.Сепак, компанијата е силно инвестира во Кина Макао црвена карпа казино вегетаријански ресторан. "Последното нешто што сакаме да го направиме е да биде Вегас казино во Бостон.Ние сакаме да бидеме Бостон казино во Бостон," Gullbrants изјави црвена карпа казино ванкувер.

"Ние сакаме да биде Поголема Бостон е роден град казино.И ние сакаме сите да дојдат и да се чувствуваат добредојдени и како тие може да имаат многу време таму, без разлика дали тие се играат или не играат," додаде тој.Дин Места е познат по opulence.Основачот на компанијата, Стив Wynn, помогна да се вози на Лас Вегас Лента кон станува се повеќе луксузни дестинација.Во Макао, Дин две multibillion-долар интегрирани летувалишта се грижиме за највисока на ролки.Во Лас Вегас, пет-ѕвезда Дин и Бис Лента својства понуда гости елегантен искуство во Грев Градот.Но во околните градови Бостон, како што се Еверет, каде компанијата е казино одморалиште е всушност наоѓа, има повеќе од сино-јака расположение, каде што можеби луѓето не се толку подготвени да потрошат lavishly.Мислевме ние може да наплаќаат за паркирање тука во Бостон, а ние не беа во право," Gullbrants рече канада. "Ние сега се направени само-бесплатен паркинг за сите гости, 24/7." "Мислевме ние може да наплаќаат за некои од транспорт, како бродови и премија за автобуси.Ние не беа во право," додаде тој.Бис Бостон Харбор, исто така прилагоди својата маса игра минимум од $50 до $15. Со бесплатен паркинг, Дин Места е надевајќи се дека неговото казино е попривлечен за пошироката демографски.Слот машини се уште кралот во САД индустријата за игри.Огромното мнозинство на земјиште-базирани казина низ државата се направи многу повеќе пари на термини од табелата игри.Слотови обично сметка за 60-70 проценти од казино е GGR.Но Бис е победа повеќе пари на својата 166 маса игри од својот 3,100 слот машини.Во октомври, казино објавија својата најниска месечна GGR победи од отворањето на крајот на јуни.Неговото место го освои $22.28 милиони денари, и табели $23.52 милиони евра.Отворање до денес, Бис Бостон Харбор има освоено $94.65 милиони на слотови, и $117.98 милиони на маси – соодветно 44.5 и 55.5% од вкупниот $212.62 милиони GGR.Во текот на својата наддавање за сопственост, Дин Летувалишта, изјави MGC дека тоа би очекувале да победи $800 милиони на неговото казино кат во една година црвена карпа казино veranda соба. "Ние сме за учење на секој и секој ден да стане повеќе локални, бидете сигурни дека ние сме тие што сакаат," Wynn извршен ДИРЕКТОР Мет Maddox рече дека во текот на компанијата заработка повик овој месец. far cry 3 класичен покер трофеј.