како да се поправи јапонски слот машина

во потрага по muckleshoot казино

Секој кој е мртов, поставување на споделувањето на лифт со својот Ирски бенд на пријатели Paddy, Declan и Рубин за оваа година е Cheltenham Фестивал можеби ќе сакате да се размислува повторно.Истражување од обложување фирма Ladbrokes утврдил дека luckiest punters на претстојните extravaganza на коњ тркачки не се од над другата страна на Ирското Море.Далеку од тоа.На luckiest punters, според фирма, доаѓаат од Англија е Северна Исток и се само над 50 години.Оние во кои заградата се мисли да победи 44% од времето на годишно се сретнат и затоа ќе биде примање на повици од сите круг на велика БРИТАНИЈА нуди лифтови.Иако растојанија не поттикнуваат на размислување за ако живеете во Penzance и сакате да им даде на вашиот Geordie колега лифт да Cheltenham.Дејвид Вилијамс, од Ladbrokes, изјави Белфаст Телеграф: "резултатите од анкетата се неверојатни и се изложени како мит, еден од најпознатите широко прифатени зборовите во обложување историја како да се поправи јапонски слот машина. "Ирското се секако бестрашен punters но тоа е Британци кои се чини дека за да уживате во среќата.Нема сомнение Ирски ќе изгледа за да се поправи неправдата на Cheltenham Фестивал.Тие не се додаде дека Ирското трошат најмногу пари и дека ако се уште треба да се земе Ирец со вас, Munster е место да се оди и 45 е време да се погледне за.Ова може да биде причината зошто на Ирското победи голема повеќе од времето, додека, пак, на англиски се повеќе содржини со голем број на помали победи.Очигледно недела се уште ќе биде во вредност од неговата тежина во злато чисто поради фактот дека сте drinkin' со еден куп на Irishmen, само нема да се освои пари на џи-gees.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се поправи igt слот машина.