чарлс градот wv трки и слотови

покер раце во редоследот на важност

Четврток, април 18, 2019, Малта – EveryMatrix е задоволство да го најавам неодамнешното потпишување на нов договор меѓу водечките интеграција платформа CasinoEngine и КТ Интерактивни, екслузивно содржината на услуги.Според договорот, КТ Интерактивни ќе обезбеди блокбастер игра содржина од над 100+ HTML5 наслови преку компанијата Далечински Играта на Серверот СЛОН да CasinoEngine е голема мрежа на операторите, и на тој начин проширување на обемот на пазарот на дофат чарлс градот wv трки и слотови. Lachezar Петров, Шеф на КТ Интерактивни, коментираше: "Ние сме биле многу импресиониран од EveryMatrix и тимот на визионерот луѓе, работи со висок профил iGaming партнери, и ние сме среќни да ги имаат како вреден партнер.Како КТ Интерактивни е слот наслови ќе се живее со EveryMatrix десктоп и мобилни корисници низ сите операторот канали, ние сме возбудени за да понудите играч портфолио на популарни игри, вклучувајќи ги и нашите најнови изданија, како што се 40 Мега Слот, Рамзес Велики, Fluftails".Г-дин Петров рече дека договорот означен друг врв за компанијата, која е во потрага за партнер со индустријата водечките играчи чарлстон западна вирџинија казино адреса. Amund Stensland, Раководител на Добавувачот Менаџмент на EveryMatrix, рече: "Ние сме возбудени за меѓусебна можности презентирани од страна на договор и ние сме задоволни да имаат КТ Интерактивни, провајдер на игри, кои се докажува постојано популарна меѓу Европските играчи, како наш деловен партнер покер раце во редот на вредноста.

CasinoEngine тимот е нестрплив да се изгради долг и наградува партнерство." Воден од својата визија за да се подобри ефикасноста, да се создаде вредност-додадено услуги околу агрегација и генерира максимална вредност од секој играч, CasinoEngine е број еден казино интеграција и продуктивноста платформа која им помага на оператори се разликува преку зголемување на играта опции и олеснување на работата.За КТ Интерактивни Казино Технологија Интерактивна (КТ Интерактивни) е основана во 2012 година и од почетокот, создаде визија за лесна, omni канал игри искуство.Основни менаџерски тим е составен од високо квалификувани професионалци со непроценливо искуство, што опфаќа неколку децении.КТ Интерактивни е разноврсна и се докажа како успешен портфолио на производи, обезбедување каталог на високо успешни HTML5 игри започна под името на Неонски Игри, како и бела етикета решение платформа.Компанијата е решенија биле презентирани на повеќето познати и влијателни игри изложби на меѓународно ниво.За EveryMatrix EveryMatrix испорачува модуларен и API управувано производ suite вклучувајќи пазарот водечки one-stop shop казино агрегатор на содржини и интеграција платформа, крос-производ bonusing мотор, целосно управувана sportsbook и спорт на податоци услуги, самостојна обработка на уплатата на производот, и мулти-бренд филијалата/агент систем за управување.Да се нудат услуги што се бара со оператори, EveryMatrix производи работат заедно како една цела платформа или самостојно и лесно може да се вклопи со постоечките платформи да се приспособат на различни видови на клиенти од bookmakers да лотарии и, од постоечките големи операции за новите.Дознај повеќе на www.everymatrix.com. Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre покер раце во редоследот на важност.