888 покер двојно или ништо

d казино облечи кодот

МАЛТА — Karin Thunholm, со индустријата искуство од Kindred, ComeOn!/Цреша, и Dunder, чекори во улогата на CFO за Casumo, со огромно искуство и во двата финансии и индустријата за игри 888 покер двојно или ништо. "Ние сме возбудени за да добредојдовте Karin како дел од високи менаџерски тим возење Casumo на нејзиното продолжение, амбициозни раст на патувањето", вели Оскар Simonsson, извршен ДИРЕКТОР на Casumo. "Јас сум многу возбуден за работа со Casumo.Фантастичен компанија, и во однос на културата, како и достигнувања.Јас се наоѓам себеси опкружен со високо-квалификувани, страсни и пријателски луѓе кои се шетаат по екстра миле да се испорача.Тоа е неверојатна ситуација да се најдат себеси во.Јас сум во потрага напред за да се биде дел од преземање на Casumo на следното ниво", вели Karin Thunholm 888 покер преземете стан андроид.
Thunholm започна во iGaming во 2006 година и има огромно искуство од индустријата, откако држи претходните улоги како CFO во ComeOn, Раководител на Финансии на Unibet, и неодамна, CFO за Dunder.Таа е преземањето од Матеј Borg Manche, кој е со Casumo од почетокот d казино 301 fremont улица. Borg Manche се движи во развој на бизнисот улога и останува директор на компанија d казино облечи кодот. Casumo е наградуван онлајн казино формирана во 2012 година кристално казино бенд отпад мое време.
Ние веруваме дека вистинските луѓе, алатки и технологија вози иновации да се наруши целиот индустрии и нашата визија е да обезбеди најдобар играч искуство во индустријата.Не веруваме дека казина ќе продолжи да се погледне на ист начин во иднина, и ние сме предизвик себе да биде мисла лидер во промените низ индустрија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre tesco намирници онлајн испорака слотови.