кина брегот слот машина за слободни

texas holdem poker sites free

Целосната листа на календарот е достапен тука.Преку саботата вечер, TwinSpires.com истакна дека оваа година е Дерби Фјучерси базен прво имаше рачка од околу $179,000. Други записи на белешка вклучуваат 2014 Тројна Круна победник Американски Pharoah (12-1), 2007 Дерби победник Улица Смисла (17-1), и 2010 непоразен 2-годишниот шампион Чичко Mo (7-1).Поле за запис е на располагање, и неговото шансите се во моментов 8-1 кина брегот слот машина за слободни. Домаќин песната не е единственото место каде што Дерби фјучерси обложување е на располагање.Вилијам Хил е racebooks во Невада имаат Tiz Законот и Независност Сала достапни на 8-1 шансите.Бура на Судот и Maxfield се во 12-1, додека Чест А. Обложување завршува во недела вечер на првиот круг од Кентаки Дерби фјучерси обложување на Черчил Падови.На Луисвил песната се нуди 24 записи во овој круг.Тоа вклучува 22 2-годишна возраст, поле за запис за каква било друга filly, и поле за запис за било colt или gelding.Во моментов, на colt/gelding поле за запис е омилен меѓу bettors во pari-mutuel областа на 6-5 шансите како на саботата вечер.Меѓу индивидуалните записи, на Barclay Tagg-обучени Tiz Законот има најкраток шансите на 8-1 texas holdem poker sites for real money. е во 15-1.
5 истрча на Черчил сабота во II Одделение Кентаки Jockey Клуб.На colt заврши трет во 1-1/16-миле трка на невешт песна.Возела со Мануел за надворешни работи франко, тој остана во близина на лидерите на целата трка, но никогаш не чинеше да се изјаснат за надворешни работи франко по истегнување.Ко-вториот избори се Денис' Момент, на Дејл Римјаните-обучени colt, и Maxfield, а colt обучени од страна на Brendan Walsh.Нивните сегашни шансите се 12-1. Според изјавата од Черчил Падови, првиот базен на минатата година е Дерби Карактеристики обложување доби повеќе од $290,000 во wagers.Речиси $259,000 на која беше поставена на Дерби фјучерси.Черчил Падови ќе се кандидира дополнителни Дерби фјучерси базени во февруари, Март и април.На Дерби ќе се кандидира на 2 Мај. Wagers може да се изврши се до 6 часот И недела, и exacta wagering е исто така на располагање.Во прилог на обложување на вистинскиот победник, Черчил Падови е, исто така, нуди фјучерси wagering на sire, или татко, на следниот Кентаки Дерби победник.Уставот, чии синови вклучуваат Tiz Законот и Независност Сала, е тековната обложување омилени во 4-1 texas holdem poker sit n go. Победникот на Одделение јас Шампањ Удели во Belmont на Октомври.
Денис' Момент фатен на луѓето внимание кога тој ја скрши неговата девојка во победи по 19-1/4 должини на Елис Парк во јули.Тој го следи дека со победата во III Одделение Iroquois Удели.Сепак, тој заврши осмата во Одгледувачи на куповите Малолетник.Римјаните е еден од најдобрите тренери некогаш во Черчил Падови, но тој има уште да се победи во Дерби.Бура на Суд, Петар Eurton-обучени colt кој победи на Одгледувачи на куповите Малолетникот во Санта Анита, е во 36-1. Биковите базен беше на околу $19,000 texas holdem poker sites free.