има некој некогаш го освои онлајн слотови

коцкање на широкото море imdb

Во светот позната по својата незаменлива eSports шансите и напредни спортски обложувања решенија, UltraPlay неодамна потпиша договорот за партнерство со онлајн слотови и маса игри на услуги Habanero има некој некогаш го освои онлајн слотови.

UltraPlay понатаму ќе ја прошири својата стабилна производи портфолио со извонредно Habanero HTML 5 слотови, вклучувајќи блокбастер наслови Кои Портата, Jugglenaut, Fenghuang, и Римската Империја има некој добив следниот vip слот уште. Dariy Margaritov, извршен ДИРЕКТОР на UltraPlay, рече:" Предводена од главниот амбиција и визија за да се понудиме најдобрите производи на нашите клиенти, ние одлучивме да додадете Habanero е богат игра содржини и комбинирање на игри извонредност и чиста забава.Ние веруваме дека нивните игри на изработка ќе ја докаже својата успех кога се интегрирани со онлајн игри оператори изборот на нашите производи и услуги." Тони Karapetrov, Раководител на одделот за Корпоративни Комуникации на Habanero додаде: "Нашите игри се докажани приходи генератори и многу популарна со играчи во голем број на земји, поради нивниот висок квалитет и чиста забава.Бизнис партнерство со UltraPlay дефинитивно ќе биде win-win ситуација како и двете компании се меѓу водечките и повеќето конкурентни во своите сектори, и во моментов ужива брза експанзија." Со најновите слотови и маса игри на услуги во странство, UltraPlay значително ќе ја збогати својата казино придонеси составување на својот бизнис мрежа на онлајн игри брендови со екслузивно производ случувања и возбудливоста играње содржина.За компанијата: UltraPlay е модерна технолошка компанија, основана во 2010 година, со core амбиција да понуди иновативен пристап за онлајн гејминг индустријата преку обезбедување напредни обложување решенија, се фокусираше на eSports, спортско обложување, казино, live обложување и bitcoin решенија.Собрани од страна на тим на iGaming професионалци со огромно искуство во обложување за развој на производот, операции, eSports и маркетинг, UltraPlay е доверлив партнер за доставување на супериорни спортски софтвер и шансите производи за своите клиенти.Научете повеќе за компанијата во: www.ultraplay.co Притиснете контактирајте со: Lyubomira Petrova ПР Експерт е-пошта: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre коцкање на заливот брег.