хајди биер winkhaus (слот победи

правопис слотови vs подготвени магии

Балканските Забава и Игри Expo (BEGE) започна денес, славејќи 10-тата година успешно работи како премиерата на Источна европа, игри изложба.Овој настан се одржува во три сали во Интер Експо Центар во Bulgari е главен град Софија.Шоуто е отворање на датумот се совпаѓа крајниот датум на Источно-Европскиот Игри на Самитот, кој заврши во Интер Експо Центар денес.Многу нови иницијативи беа додадени на оваа година покажуваат вклучувајќи Подигнување зона, Иновации зона, Продажбата на Теренот агол, и Игри Startup Предизвикот натпревар.Изработка на нивните први настапи на настанот ќе биде и доаѓањето на загриженоста, како и долго-воспоставени игри сектор компании кои имаат доаѓаат да го видат значењето на игри на Балканот хајди биер winkhaus (слот победи. JCM Europe GmbH, Zitro, Gamebridge Казино Опрема, и Патот Игри Меѓународни ќе биде меѓу компаниите присутни за прв пат.Тие ќе се приклучат наследство учесници како што се Novomatic, Меркур Игри, IGT, Alfastreet, Иновативна Технологија, и многу повеќе.Постојат речиси 70 изложувачи од 20 различни земји со прикажува на шоуто подови.Покрај тоа, специјални презентации, како што се Пропушти Игри BEGE 2017 и BEGE Награди донесе длабочина на индустријата изложба со награди обезбедување луксузен големото финале во официјалниот организатор партија.Како и во претходните години, настан организаторите го направија сместување за учениците од индустријата за да волонтираат своето време во вид на паркиралиште програма која им овозможува на учесниците да интервју директори, и, генерално, комуницирате со важни игри службени лица и други посетители во различни капацитети.Вмрежување можности на експо со неформална атмосфера и многу социјални активности да се донесе претприемачи, стручњаци, и искусни изложувачи заедно.Бугарија се смета за технологија центар на Балканот и високо технолошки решение провајдери се на страна да се прикаже своите производи, концепти и технологии.Целосен спектар на услуги секторот на услуги и добавувачи на опрема за на земја-базирани игри индустрија се на рака, како и.Изложбата е организирана од страна на бугарската Асоцијација на Производители и Оператори во Гејминг Индустријата (BTAMOGI).За да дознаете повеќе, посетете https://www.balkangamingexpo.com/en/ хајди биер winkhaus (слободни слот машина.